Сьогодні: 09 грудня 2021 року - четвер

wordpress themes.

У ВИЩІЙ ЛІЗІ — РОЗГРОМИ, У ПЕРШІЙ — ЗАПЕКЛА БОРОТЬБА!

13-го травня відбулися матчі 3-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу сезону 2018 року.

13 ттт

13 тр

У Вищій лізі – три розгроми, одна несподіванка від «Квари» і запеклий двобій у Пісках.

У Першій лізі половина поєдинків закінчилася з рахунком 3:2. Це означає, що рівень команд потроху вирівнюється.

Центрального матчу 3-го туру у Вищій лізі між ФК «Левків» і ФК «Лука-Агро» чекали з нетерпінням усі прихильники футболу в Житомирському районі. Всім було цікаво дізнатися: чи зможе минулорічний чемпіон дати бій «збірній області» з Луки? На превеликий жаль, справжня боротьба на полі тривала лише перші 15 хвилин матчу, а потім на полі домінували футболісти «Луки-Агро»: хет-трик Олега Ничипоренка, дубль Романа Гусака і гол Сергія Слюсара.

0:6 – розгромна перемога луківських футболістів. А футболісти з Левкова повинні дякувати своєму голкіперу Олексію Дворніну, що матч не закінчився зі ще більш непристойним” рахунком.

З- поміж інших результатів у Вищій лізі варто відзначити напрочуд легку перемогу команди «Танкіст» з Новогуйвинського над ФК «Довжик» з “хокейним” рахунком – 7:0 та першу перемогу кам’янської “Квари” у Чемпіонаті, які обіграли з різницею у два м’ячі міцну команду «Дангард» з Тетерівки – 2:0.

3. «Екстрім»             10-4              6

У групі «А» Першої ліги синхронні перемоги здобули лідери групи: «Форестер» з Іванівки легко обіграв клітчинський «Хімік» з рахунком 4:0, а березівський «Лісник», вигравши перший тайм з рахунком 4:0, ледь не втратив перемогу у матчі з «Активом» зі Слободи-Сільця – 4:3.

3. «Кодня»                 7-7                4

У групі «Б» у лідери вирвався ФК «Троянів», здолавши ФК «Сінгури» — 3:0. До речі,  команда з Троянова – єдина, яка ще ні разу не пропускала голів у цьогорічному Чемпіонаті району!

3. «Зоря»                      9-6              6

Матчі 3-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу  відбудуться 20 травня.