Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ФЛОРІЙ БАЦЕВИЧ ПРОВІВ СЕМІНАР З ЛІНГВІСТИКИ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКИХ СТУДЕНТІВ

11 травня в Житомирі за підтримки очільника обласного осередку ВО «Свобода», депутата облради Сидора Кізіна відбувся навчально-методичний семінар «Методологічні засади сучасної лінгвістики». Семінар провів доктор філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка Флорій Бацевич. Захід пройшов у ННІ філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка.   

Під час семінару (4)

«Флорій Сергійович Бацевич – визнаний в Україні і за її межами мовознавець. І сьогодні під час зустрічі з ним викладачі і студенти університету мали змогу долучитися до високого академізму, глибокого наукового підходу й широкої ерудиції. Незабутнє враження на всіх справили блискучий інтелект ученого, глибина думки, воля і натхнення до наукового пошуку, якими професор щедро ділився на семінарі. І, впевнений, це все багатьох стимулювало до власної наполегливої праці в царині науки»,зазначив Сидір Кізін.

Під час заходу Флорій Бацевич висвітлив питання низки проблем щодо природи і сутності мови, об’єкта і предмета лінгвістики, особливостей зміни лінгвістичних парадигм, критеріїв розмежування напрямів і галузей сучасного мовознавства. А завершив свій виступ професор такими словами:

«Мова – найважливіший засіб спілкування, основа, на якій вибудовуються міжлюдські стосунки і соціальна структура суспільства. Недарма Мартін Гайдеггер визначав мову як ʺоселю людського буттяʺ і, додамо, людського духу».

Під час семінару (5)

Коротка довідка:

Флорій Сергійович Бацевич – український вчений у галузі комунікативної лінгвістики і філософії мови, професор, доктор філологічних наук, завідувач кафедри загального мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка.

Професор Флорій Бацевич – член експертної ради ВАК України; член спеціалізованої ради з захисту докторських дисертацій з філософії при Львівському національному університеті імені Івана Франка; член редколегії п’яти наукових та науково-методичних видань. Автор понад 300 наукових праць.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.