Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ ТА ВІЙСЬКОВИХ ЗСУ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учасник бойових дій, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, народний депутат України Віктор Развадовський побажав співвітчизникам і, зокрема, ветеранам та нинішнім захисникам України надії і віри у краще майбутнє, здоров’я і благополуччя, переможного миру у протистоянні із загарбником зі Сходу.

озерне 11

Завдячуючи парламентарію від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу, у дітей військовослужбовців в/ч А1564 (с. Скоморохи) у травневі дні з’явилося своє ігрове містечко.

– Тут у нас проживає багато дітей. А облаштованого для їх дозвілля місця досі не було. Знаючи про чисельні добрі справи Віктора Йосиповича, особливо до потреб військовослужбовців, ми звернулися до нього з проханням допомоги у зведенні у нашому військовому містечку дитячого ігрового майданчика. І коли до нас привезли сучасні сертифіковані багатофункціональну гірку, гойдалку, карусель та балансир, відчуття щастя дітей словами не передати – вони наввипередки кричали: “Нас не обманули! Нас не обманули!” Ми щиро вдячні нашому народному депутату за те, що допоміг перетворити у дійсність давню мрію, – сказала Майя Жигадло, яка майже чверть століття із чоловіком служать у радіотехнічному батальйоні, проживають у військовому містечку, зростили у ньому сина-захисника України та ставлять на ноги молодшого сина і внука.

А в   Озерному 6 травня Віктор Развадовський з метою покращення навчально-виховного процесу серед військових в/ч А1435, формування в особового складу 39-ої бригади тактичної авіації державницького світогляду та національної самосвідомості, які базуються на знанні військовослужбовцями бойових традицій українських військових формувань та історичних процесів національного державотворення подарував ноутбук.

озерне 111

– Величезне спасибі, Віктору Йосиповичу і за ноутбук, і за раніше подарований мультимедійний проектор, і за багато інших добрих вчинків. Це дуже приємно, адже наша військова частина – молодий організм. І хоч ставлення до Армії з боку держави, слава Богу, зараз значно поліпшилося, проте основна увага привернута до модернізації озброєння і військової техніки. А загальновідомо, що важливою складовою бойового процесу є теоретичне навчання і виховання, особливо через застосування мультимедійних технологій, – зауважив тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира в/ч А1435 з морально-психологічного забезпечення майор Денис Назаренко.

За систематичну допомогу ЗСУ  військові нагородили Віктора Развадовського пам’ятним нагрудним знаком.

Для усіх мешканців і гостей Озерного того ж вечора за сприяння Віктора Развадовського у 52 гарнізонному будинку офіцерів відбувся благодійний концерт “Пісні весни – пісні кохання!” Народного артиста України Юрія Градовського та вокально-інструментального ансамблю “Древляни”.

Не обминув увагою народний депутат України і потреби Озерненської гімназії, у кабінеті біології якої вийшов з ладу мультимедійний проектор. Під час отримання директором та вчителем біології гімназії нового сучасного мультимедійного проектора, за постійне піклування щодо зміцнення матеріальної бази начального закладу, його педагоги й учні висловили вдячність  Віру Йосиповичу.

Михайло ХОТИМИР

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.