Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

МИЛОСЕРДНІ СПРАВИ ТЕАТРАЛЬНОГО ОСЕРЕДКУ ОЗЕРНЕНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Театр – один з самих демократичних видів мистецтва для дітей, він дозволяє вирішити безліч актуальних проблем сучасної педагогіки і психології, пов’язані з художньою освітою та вихованням дітей: формуванням естетичного смаку, моральним вихованням, розвитком комунікативних якостей особистості, вихованням волі, розвитком пам’яті, уяви, ініціативності.   

озерне 4 травня

Належне у цій справі варто віддати організатору та керівнику театрального осередку Озерного, яка заохотила учнів гімназії та плекає у них любов до театрального мистецтва Максименко Наталії Вікторівні.

У «театральну команду» входять учні рою «Нащадки козаків», які є активними волонтерами та активістами. Вони намагаються своїм життям та добрими справами надати приклад іншим ровесникам бути гідними патріотами своєї Батьківщини та  чудового містечка Озерне.  Театральний осередок, у складі якого лідери учнівського самоврядування, намагається відгукнутись на потреби соціально не захищених громадян та дітей.

Протягом 2018 року  театральному осередку, лідерам учнівського самоврядування та рою «Нащадки козаків» вдалось здійснити низку милосердних акцій та відвідати з театральними виставами та подарунками Житомирський дитячий будинок «Сонячний дім» та Житомирський геріатричний пансіонат.

І зараз вони продовжують виконувати милосердні справи та в черговий раз 4 травня принесли дітям «Сонячного дому» та бабусям і дідусям пансіонату  весняне тепло своїх сердець.

Організатори та гімназія дякують спонсорам та небайдужим громадянам, які допомагають придбати солодощі, подарунки та сприяти організації цих милосердних акцій.

Л. МЕЛЬНИК,  

педагог-організатор

Озерненської гімназії

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.