Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ТРИДЦЯТЬ ДВА РОКИ ПАМ’ЯТІ І СМУТКУ

25 квітня  у Новогуйвинському  біля пам’ятного знаку «Тим, кому завдячуємо життям»  відбувся мітинг-реквієм до 32-ї річниці Чорнобильської трагедії.

IMG_7071

IMG_7058

новогуйвинське 27

Молебень відправили настоятель храму святих  Петра і Павла (Новогуйвинське) протоієрей Дмитрій та настоятель  храму святих Кирила і Мефодія (Озерне, Скоморохи) протоієрей Дмитрій.

У заході взяли участь голова Житомирської райдержадміністрації С. Микитюк, голова районної ради С. Крутій, заступник голови районої ради В. Стах, депутати районної ради, Новогуйвинський селищний голова З. Гончаренко, представники чорнобильських громадських організацій.

У Новогуйвинському будинку культури С. Микитюк, С. Крутій та З. Гончаренко відзначили лівідаторів  подяками та грошовими винагородами.

Помічник народного депутата України Віктора Развадовського Олександр Українець вручив від парламентарія подяки ліквідаторам та повідомив про те, що ліквідатори першої та другої категорій, які мешкають в районі, отримають від народного депутата матеріальну допомогу.

За активну громадську позицію у вирішенні питання соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, гуманність та милосердя голова ГО «Союз «Ліквідатори Чорнобиля» Микола Поліщук  вручив  пам’ятні  ордени «За заслуги» голові  Житомирської  районної ради Сергію Крутію та голові Житомирської райдержадміністрації Сергію Микитюку.

IMG_7087

Голова районної ради С. Крутій запевнив, що районна рада на найближчій сесії вирішить питання щодо матеріальної допомоги вдовам ліквідаторів, які проживають у Житомирському районі.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.