Сьогодні: 25 липня 2021 року - неділя

wordpress themes.

ЗБІРНА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ФК «СОКІЛ» «РОЗГРОМИЛА» ФК «МАЛИН»

Матч пройшов за повної ігрової та територіальної переваги нашої команди. Вже в першому таймі «соколята» відвантажили у ворота суперника чотири «сухих» м’ячі: Андрій Зінчук оформив дубль, ще по разу відзначилися Олександр Свєста та Богдан Мосійчук. У другому таймі довершили розгром суперника голи граючого тренера Андрія Островського зі штрафного та влучний удар головою Олександра Пруса. 6:0 — остаточний рахунок зустрічі. Збірна Житомирського району робить впевнений крок до чвертьфіналу Кубка області.

сокіл 27
На жаль, не обійшлося без травм: ще в першому таймі, через пошкодження спини, покинув поле один з найактивніших гравців ФК «Сокіл» у першому таймі, автор першого голу у ворота «малинчан» Олександр Свєста. А в другому таймі, тільки вийшовши на заміну, зазнав серйозного пошкодження руки Вадим Назаренко. Бажаємо хлопцям якнайшвидше вилікуватися та повернутися на футбольне поле!

«Сокіл» (Житомирський р-н) – ФК «Малин» – 6:0.
21 квітня 2018 р, смт Новогуйвинське.
200 глядачів.
Арбітр – Д. Ступаков.
Голи О. Свєста (22), Б. Мосійчук (36), А. Зінчук (25, 40), О. Прус (67), А. Островський (79).
Попередження: І. Іванов (73), А. Островський (88) – немає.

Ще два футбольні клуби з Житомирського району – ФК «Пак-Трейд» з Високої Печі та іванівський ФК «Екстрім» у 1/8 фіналу Кубка області, згідно жеребкування,  грали між собою. Безкомпромісний, по-спортивному бойовий поєдинок так і не виявив переможця — результативна нічия з рахунком 1:1, яка залишає непогані шанси на успіх обом командам.

Матчі – відповіді Кубка області відбудуться 28 квітня.