Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ПРОТИ КОЛИШНЬОГО ГОЛОВИ ГАРАЖНОГО КООПЕРАТИВУ «СВІТАНОК» ВІДКРИТО КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ

Нагадуємо нашим читачам, що «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» у публікації «На зборах гаражного кооперативу «Світанок» людей труїли газом» (№13, 30 березня 2018 року) розповідало, що 3 березня 2018 року до медичних установ м. Житомира звернулися члени гаражного кооперативу «Світанок», до яких напередодні в адмінбудівлі кооперативу невідомі особи застосували газ, щоб зірвати проведення зборів, на яких мали б з’ясувати, наскільки законною є діяльність голови кооперативу та правління. Зокрема, йдеться про одноосібне рішення А. С. Добровольського щодо припинення оренди земельної ділянки під гаражами.

У кооперативі вважають, що «газову атаку» організували прихильники А. С. Добровольського, який на той час очолював гаражний кооператив.

Після цього інциденту члени кооперативу скликали загальні збори, які відбулися 30 березня.

Люди зібралися біля будинку правління, так як А. С. Добровольський зачинив приміщення та відключив його від електропостачання. На зборах висловили недовіру правлінню, голові кооперативу А. С. Добровольському та обрали нове правління на чолі з А. В. Заломським.

10 квітня запропонували А. С. Добровольському передати справи новому керівництву кооперативу, але він після цього нібито втратив свідомість і впав. Коли приїхала «швидка», А. С. Добровольський швиденько піднявся і чкурнув в автомобіль медичної допомоги. Після цього його не бачили. Є інформація, що колишній голова гаражного кооперативу виїхав за межі України.

Комісія міської громадської організації «Гаражний кооператив «Світанок» встановила, що в кооперативі було вкрадено матеріальні цінності, зникли документи, трудові книжки працівників. З цього приводу подано заяву до поліції.

Після виявлення зайво нарахованої заробітної плати працівникам та крадіжок коштів організації бухгалтер та касир МГО «ГК «Світанок» також зникли і не з’являться на роботі.

«11 квітня мобільна група з ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, у складі працівників Богунського відділу державної виконавчої служби м. Житомир та відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області побувала в боржника з виплати своїм працівникам заробітної плати – гаражному кооперативі «Світанок». Заборгованість за рішенням суду становить понад 30 тисяч гривень. Державні виконавці вручили відповідальним особам кооперативу постанову про арешт коштів боржника, що знаходяться в його касі. Вилучені гроші частково підуть на погашення боргу. Така ж процедура очікує й на інші готівкові кошти, що надходитимуть до каси кооперативу, – аж до повної ліквідації заборгованості», – повідомила прес-служба ГУ юстиції у Житомирській області.

Проти А. С. Добровольського поліція відкрила кримінальне провадження.

Яким буде фінал цієї історії, ми розповімо згодом.

Микола БОНДАРЧУК,

член гаражного кооперативу «Світанок»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.