Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ПОРА ВІДДАТИ БОРГИ «ЧОРНОБИЛЬЦЯМ»!

26 квітня виповнюється 32 роки з дня страшної катастрофи на Чорнобильській АЕС. У сучасному світі чорнобильська катастрофа є найбільшою в історії атомної енергетики: вона стала наймасштабнішою як за кількістю задіяних в ній ліквідаторів, так і наймасштабнішою за кількістю жертв і збитків, які були нанесені економіці України і країнам-сусідам.

Якщо ми згадаємо ті перші роки, які були права у «чорнобильців», то так, дійсно, законом були забезпечені певні права: були путівки безкоштовні, були пайки на харчування, було право отримувати ліки, якщо лікар виписав саме по хворобі, пов’язаній з Чорнобилем. У мене друга категорія (я був військовим, у липні-серпні 1986 року з міста Чорнобиля забезпечував оперативний зв’язок для авіації).

Зараз залишається кожному «чорнобильцю» сподіватися в першу чергу на Господа Бога, у другу чергу на свої власні гени, тому що ця штука така, що вона індивідуально підходить до кожного, залежно від того, який у кого опір.

Лишилися лише мінімальні пільги, які стосуються оплати за комунальні послуги при оплаті квартири, безкоштовний проїзд у транспорті, яким не кожен може скористатися і який постійно намагаються ліквідувати.

У Житомирському районі нині проживає понад 2000 ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Громадська організація «Союз «Ліквідатори Чорнобиля» допомагає цим людям у вирішенні багатьох соціальних питань. Ми вдячні Житомирській райдержадміністрації, районній раді за підтримку наших ініціатив.

Сьогодні на розгляді парламенту перебуває кілька законопроектів, які стосуються «чорнобильців». Маємо сподівання, що це не стане черговим політичним піаром і народні депутати відновлять справедливість щодо нас у пенсійному забезпеченні.

Пора віддати борги «чорнобильцям»!

25 квітня об 11. 00 у смт Новогуйвинське біля пам’ятника «Тимкому завдячуємо життям» відбудеться мітинг-реквієм, присвячений 32-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

Громадська організація «Союз «Ліквідатори Чорнобиля» запрошує учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, мешканців Житомирського району вшанувати пам’ять всіх, хто загинув внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відїзд з Житомира з площі Перемоги о 10. 00.

Микола ПОЛІЩУК,

ліквідатор аварії на ЧАЕС 2-ої категорії,

голова ГО «Союз «Ліквідатори Чорнобиля»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.