Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

У БЕРДИЧЕВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «ПОСТТРАВМАТИЧНА РАПСОДІЯ»

21 квітня у великому залі Бердичівського міського Палацу культури імені Олексія Шабельника відбудеться перегляд фільму «Посттравматична рапсодія». Організатор заходу – депутат-свободівець Олексій Побережний. Початок – о 15:00. Вхід вільний.

 

«Посттравматична рапсодія» – українська епічна драма, знята режисером Павлом Когутом, екранізація однойменної п’єси Дмитра Корчинського. Стрічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх – і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів.

П’єса «Посттравматична рапсодія» побачила світ у 2016 році Тоді ж з’явилася ідея екранізації. У 2017 році п’єса була поставлена на сцені і з успіхом пройшла у Києві, Маріуполі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Коломиї. Зйомки стрічки відбулися наприкінці 2017 року.

Музика у фільмі звучить у виконанні кобзаря, лідера гурту «Хорея Козацька», заслуженого артиста України Тараса Компаніченка. Серед пісень є і сучасні, і такі, що відповідають історичним періодам, представленим у стрічці. Серед акторів, що знімалися у фільмі, багато бійців добровольчих батальйонів та Збройних сил.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.