Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

У СКЛАДІ ФК «ЛЕГІОН» ГРАТИМУТЬ ЛЕГІОНЕРИ З КАМЕРУНУ ТА НІГЕРІЇ

У цьому році в Першій лізі Чемпіонату Житомирського району з футболу  будуть грати дві березівські команди — ФК «Лісник» і ФК «Легіон». Пропонуємо вашій увазі передсезонне бліц-інтерв’ю з представником «легіонерів»  Артемом Турським.

 Довідка. Турський Артем Артурович  народився 2 червня 1992 року в  Житомирі. Закінчив Березівську загальноосвітню школу.  Навчався в Київському фінансово-економічному коледжі. Потім – в Національному університеті державної податкової служби України. За фахом — «фінансист». Проживає в селі Березівка Житомирського району. Працює головним економістом бюджетного відділу управління фінансів Житомирської райдержадміністрації.

У 2018 році  А. Турський був обраний представником новоствореного  футбольного клубу «Легіон» (Березівка).

— Артеме, розкажіть будь-ласка, як Ваша команда готувалася до футбольного сезону?

— Взимку, коли дозволяла погода, грали у себе на стадіоні в Березівці. Також, один-два рази на тиждень їздили тренуватися в спортзал ЖАТК в м. Житомирі.

—  Хто є Президентом команди?

— Президентом команди одноголосно було обрано досвідченого футболіста, який багато років грав за ФК «Березівка», вчителя Березівської школи Андрія Анатолійовича Дем’янчука.

— Хто   складає «основу» команди?

—  Це місцеві гравці з «військового містечка» села Березівки, є декілька гравців з сусідніх сіл — Барашівки, Давидівки і Садок. Також відзначу, що в складі нашого клубу будуть грати два гравці-«легіонери» з африканських країн: Камеруна та Нігерії, які, сподіваюсь, допоможуть нам краще виступити в районних змаганнях.

— Назвіть декілька провідних гравців ФК «Легіон»?

 У першу чергу, хотілося б відзначити місцевих футболістів: Івана Сорокопуда, Євгена Стасюкевича, Максима Бобра,  капітана команди Павла Климчука.

— На якому стадіоні ФК «Легіон» будете проводити домашні матчі Чемпіонату району з футболу?

— На стадіоні у військовому містечку села Березівка. Зараз іде активний процес підготовки футбольного поля до сезону.

—   Які у команди  плани на футбольний сезон 2018 року?

—   Чемпіонат району з футболу буде першим офіційним змаганням для нашої нової команди. Колектив тільки формується, тому занадто високих цілей ставити не будемо. Успіхом для нашої команди у сезоні 2018 року буде потрапляння  в трійку призерів Першої ліги. Звичайно, що спробуємо здобути перемогу  в домашньому «Кубку з футболу, присвяченому Дню Конституції» і  при вдалому жеребі якомога далі пройти  в Кубку району з футболу. Але у кожному матчі будемо налаштовуватися тільки на перемогу!

 Хто  допомагає, підтримує Вашу команду?

— Домовилися про підтримку  з нашим місцевим підприємцем Олександром Олександровичем Гацьким, який вже придбав нам комплект нової футбольної  форми. Обіцяв допомагати команді  депутат Житомирської райради Олександр Володимирович Станіславов.  Також сподіваємося  на підтримку березівського сільського голови Чернухи Сергія Анатолійовича, який є справжнім прихильником футболу і  людиною, яка небайдужа до розвитку сільського спорту в районі.

—  Що Ви  побажаєте всім поціновувачам футболу Житомирського району перед початком сезону?

— Бажаю командам продемонструвати гарний футбол, майстерну якість гри! І запрошую всіх вболівальників приходити на стадіони і підтримувати свої футбольні команди!

Ігор КОЗЕРАЦЬКИЙ,

виконавчий директор

Житомирської районної

федерації футболу

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.