Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО ПРИВІЗ НА ЖИТОМИРЩИНУ БЛАГОДАТНИЙ ВОГОНЬ ТА ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ

Жителі Житомирщини спільно з християнами східного обряду усього світу святкують Великдень. І одним із символів його є Благодатний Вогонь, що виноситься з Гробу Господнього на особливому богослужінні, яке здійснюється щорічно у Велику суботу в храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі.

Делегація Української Православної Церкви спецрейсом з Єрусалима привезла православним України Благодатний вогонь. Прибуття Благодатного вогню стало можливим завдяки допомозі і участі народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадима Новинського та сприянню народного депутата України, голови Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ  Юрія Павленка, який і привіз Благодатний Вогонь з Борисполя  на Житомирщину.

У Житомирі біля Свято-Преображенського собору Благодатний Вогонь радісно зустрічали тисячі віруючих, священнослужителі з усієї області. Юрій Павленко передав Благодатний Вогонь Митрополиту Житомирському і Новоград-Волинському Никодиму. З обласного центру він розійшовся по всіх куточках Житомирщини, як символ миру і щирого бажання поділитися з ближніми великою радістю воскресіння сина Божого.

У місті Коростені, яке також відвідав Юрій Павленко, Благодатний Вогонь віряни разом з міським головою Володимиром Москаленком в урочистій і дуже емоційній атмосфері зустрічали біля храму Різдва Христового (Ольгинської церкви).

У Коростені

Митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон подякував Юрію Павленку  за сприяння у доставці символу воскресіння Христового, перемоги життя над смертю, на коростенську землю.

Після спільної молитви за мир, єдність і Божий захист Коростенщини та всієї України, Святий вогонь був розданий всім, хто прийшов на службу, та переданий у всі храми міста та Овруцько-Коростенської єпархії.

У Великодньому богослужінні у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі взяли участь Юрій Павленко, заступник керівника обласного осередку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Леонченко, депутати обласної ради Наталія Рибак, Раїса Гула, депутати міської та районних рад.

район

«Син Божий переміг сили зла. І сьогодні  разом з Вами ми просимо Всевишнього захистити Україну від війни, розбрату, об’єднати українців  у їх   щирих і  добрих помислах, припинити протистояння та чвари і у світському житті, і у релігійних справах.

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі.

Щедрих Божих благословень Вам!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!» – з такими словами Юрій Павленко звернувся до жителів Житомирщини.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.