Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДІТИ РАЙОНУ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДВІДУВАТИ СПОРТИВНІ ГУРТКИ ТА СЕКЦІЇ

На території Житомирського району здійснюють свою діяльність громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості: Житомирська районна організація ВФСТ «Колос» АПК України, Житомирська районна федерація футболу, громадська організація «Федерація Айкіте Гатана-рю України». У районі функціонує дитячо-юнацька спортивна школа Житомирської районної організації  ВФСТ «Колос» та комунальна установа «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Орбіта» відділу освіти райдержадміністрації.

Члени Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України та вихованці спортивної школи «Колос» є постійними учасниками обласних, всеукраїнських чемпіонатів, де гідно представляють Житомирський район, щороку виборюють призові місця. За результатами загальнокомандної першості XVII обласних літніх сільських спортивних ігор Житомирщини 2017 року серед збірних команд команда Житомирського району, представлена районною організацією ВФСТ «Колос», посіла 2 місце серед 25 команд області. За результатами загальнокомандної першості XVII обласних літніх сільських спортивних ігор Житомирщини 2017 року серед збірних команд ветеранів команда району з представників організації ВФСТ «Колос»  займає 1 місце.

В ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» на даний період займається 162 вихованці, тут   працюють відділення волейболу, тенісу настільного та футболу.

У 2017 році підготовлено спортсмени-розрядники:

з тенісу настільного:  25 чол. – ІІ-ІIІ юнацького розряду;

 з футболу:  40 чол. – ІІ юнацького розряду;

з волейболу:  26 чол. – ІІ юнацького розряду.

З першого квітня цього року  у ДЮСШ «Колос»   відкрито відділення з тенісу настільного у с. Вертокиївка та волейболу в с. Левків.

Спортивна база КУ «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради  має гімнастичний, атлетичний, комплексний, ігровий зали.  Заняття за напрямками роботи спортивної школи з обраних видів спорту проводяться на базі орендованих спортивних приміщень Новогуйвинського будинку культури та Новогуйвинської гімназії. Тут   тренується 236 вихованців з таких видів спорту: боротьба греко-римська, дзюдо, шотокан карате-до (версія SKIF), легка атлетика, спортивна акробатика, спортивна аеробіка, важка атлетика, футбол, фрі-фаїт.

Громадська організація «Житомирська районна федерація футболу» діє на території району з 2013 року. Федерацією започатковано та щорічно проводяться Чемпіонат Житомирського району з футболу та Кубок Житомирського району з футболу, в яких беруть участь 25 команд району.

Нещодавно у Житомирському районі сформовано збірну команду району з футболу «Сокіл» для участі у першості Житомирської області серед команд першої ліги та Кубку Житомирської області. Участь команди району у Чемпіонаті та Кубку Житомирської області дасть можливість представити на обласному рівні кращі спортивні здобутки з футболу, зорієнтує підростаюче покоління спортсменів на професійно-спортивний розвиток.

Громадська організація «Федерація Айкіте Гатана-рю України»  проводить тренування з айкідо з дітьми району на базі Високопічської, Сінгурівської загальноосвітніх шкіл.

У Житомирському районі на території майже всіх сільських та селищної ради   функціонують секції та гуртки фізкультурно-спортивного профілю.

Спільними зусиллями громади Житомирського району, депутатів районної, селищної, сільських рад, райдержадміністрації, громадських організацій  підростаюче покоління району має можливість підвищувати свій рівень спортивної підготовки у діючих спортивних секціях та гуртках.

Інна МИРНА,

 завідувач сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту Житомирської

райдержадміністрації

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.