Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

У СТАРОМУ СОЛОТВИНІ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ПИСАНКАРСТВА

5 квітня в Старому Солотвині Бердичівського району відбувся майстер-клас з виготовлення великодньої писанки. Майстер-клас для дітей провела житомирська художниця, майстриня, свободівка Дарія Габрук. Захід пройшов у відреставрованому рибальському будиночку, який презентували в селі на початку цього року.

«Особливу атмосферу створює те, що сьогодні ми пишемо писанки у цьому будиночку в Старому Солотвині. Діти роблять це з великою радістю. Щороку ми намагаємося відновлювати українські традиції. Минулоріч ми проводили такі майстер-класи в Житомирі, сьогодні ми тут.

Писанка – це символ сонця, любові, краси, радості, відродження нового життя. Кожен з нас повинен принести у свою домівку світло Великоднього свята та подарувати собі та близьким ʺВеликоднє дивоʺ – власноруч розписані писанки», – зазначила Дарія Габрук.

Під час майстер-класу (5)

Ділиться своїми враженнями від проведеного дійства очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидір Кізін:

«Мені надзвичайно приємно бути тут. Вдячний за запрошення голові громади, нашому однопартійцю, свободівцю Віктору Овчаренку, який згуртував людей і не покладаючи рук працює над тим, щоб зробити рідне село туристично привабливим.

Сьогодні гарний захід до Великодня організувала для діток наша майстриня Дарія Габрук. Українці зберегли мистецтво писанкарства і пронесли його через тисячі років. Навчитись розмальовувати писанки – за честь кожному українцю».

Під час майстер-класу (3)

Окрім цього, в Старому Солотвині сьогодні відбулись збори активу села. Головне питання, яке хвилює односельчан, – децентралізація.

Сільський голова Віктор Овчаренко зазначає, що «процес децентралізації є незворотнім, тому потрібно брати ініціативу в свої руки і діяти в інтересах громади».

«Краще було б, аби ми очолили цей процес і вирішували свою долю самостійно, не чекаючи, поки її вирішить хтось за нас», – підкреслив голова села.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.