Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЗАКОРДОННИЙ БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ МОЖНА ОФОРМИТИ В ЦНАП ЖИТОМИРСЬКОЇ РДА

Центр надання адміністративних послуг Житомирської райдержадміністрації – перший ЦНАП Житомирщини, де можна оформити біометричний закордонний паспорт та id-картку. Тут надають ще майже півтори сотні різноманітних послуг.

Перший біометричний паспорт оформлено у лютому. Щодня до Центру надання адміністративних послуг приходить близько 50 громадян. Переважно – це жителі Житомирського району. Проте біометричний закордонний паспорт тут можуть отримати всі, незалежно від місця проживання. Цю послугу тут почали надавати першими серед усіх ЦНАПів області.

«Id-картки ми видаємо тільки жителям району, бо там має значення місце проживання. А біометричні паспорти ми надаємо всім, незалежно від місця проживання. Ми перший ЦНАП, який оформлює біометричні паспорти», – каже начальник ЦНАП Житомирської райдержадміністрації Ігор Палій.

Оформлення біометричних паспортів – найпопулярніша послуга. За нею приходять більше половини усіх відвідувачів. Надає ЦНАП також консультації із земельних питань. Для цього налагоджена співпраця з міськрайонним управлінням Держгеокадастру.

Для зручності клієнтів тут поставили термінал оплати послуг.

За березень поточного року ЦНАП Житомирської райдержадміністрації надав послуг на 98 тисяч гривень. Через   правову колізію кошти  потрапляють у бюджет міста, а не району.

На робоче місце з оформлення документів, що посвідчують особу, витрачено 254,8 тис. грн. з районного бюджету. Додатково 134 тис. грн. витрачено на обладнання каналу спеціального зв’язку і наразі є потреба у проведенні комплексної державної експертизи каналу. На це потрібно 31 тис. грн. Оренда каналу щомісячно потребує виплати 7 тис. грн. Загалом сума затрат на цей проект з ремонтом приміщень склала орієнтовно 520 тис. грн.

ЦНАП Житомирської РДА працює за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.