Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

В ОВРУЧІ ВІДБУДЕТЬСЯ НАРОДНЕ ВІЧЕ «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО З НАС»

З 11 по 12 квітня в  Овручі за ініціативи місцевих районних осередків політичних партій та громадських організацій району буде проведено Народне Віче «Україна починається з кожного з нас».

«Народне Віче – це історична подія для всього північного регіону України, на якій Ви зможете побачити і почути багато нового, зустріти видатних людей сьогодення з усієї країни! Запрошуємо всіх, хто любить нашу Україну, шанує українських Героїв та переймається долею рідного краю!

Участь в Народному Віче візьмуть всі проукраїнські партійні та громадські організації не тільки Житомирської області, але і областей-сусідів. Цей захід проводиться в нас заради об’єднавчого українсько-патріотичного руху для показу єдності українців перед російськими окупантами та внутрішніми зрадниками України, щоб засвідчити, що Україна – це рідна Батьківщина, а Українська Православна Церква Київського Патріархату – духовна мати!»,– зазначив голова Овруцької районної організації ВО «Свобода» Петро Левківський.

Про свою участь в Народному  Віче та кількість людей, яка прибуде, організатори просять повідом итимза електронною адресою: narodnevice@i.ua до 5 квітня.

План проведення заходу на 11 і 12 квітня

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.