Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

БЕЗКОШТОВНО ПІЛЬГОВИКІВ БУДУТЬ ПЕРЕВОЗИТИ ЛИШЕ ЗА УКЛАДЕНИМИ ДОГОВОРАМИ З СІЛЬСЬКИМИ РАДАМИ

Як відомо, 14 березня  Кабінет Міністріухвалив постанову «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» та доручив Міністерству соціальної політики її доопрацювання із урахуванням пропозицій. Постанова набуває сили через два місяці – у травні. Замість права на безкоштовний проїзд українці зможуть отримати «живі» гроші.

Про те, як до початку монетизації діятимуть перевізники приміського району, розповів голова Житомирської районної громадської організації «Асоціація перевізників Житомирського району «Чумаки» Олександр Шатківський:

– На зборах перевізників ми визначилися та надіслали листи до районної ради та районної адміністрації з повідомленням про те, що з першого квітня будемо перевозити пільговиків лише згідно з договорами, укладеними з сільськими радами. На кінець березня не укладено більше 50% таких договорів. Таким чином сільські ради позбавляють своїх пільговиків на безкоштовний проїзд з 1 квітня. Це стосується і  учасників АТО, сімей загиблих учасників АТО та інших пільговиків, яких ми перевозили безкоштовно.

Окремо хочу сказати за пільговиків міста Житомира, які користуються маршрутами приміського району. Таких пільговиків ми також не будемо перевозити, тому що не досягнуто жодних домовленостей  з міською радою щодо фінансування таких пасажирів.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.