Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

КОПІЮВАЛЬНА ТЕХНІКА ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Задля вирішення проблемного питання – отримання довідок та документів в органах місцевого самоврядування – народний депутат України Віктор Развадовський передав для усіх без винятку місцевих рад і старостинських округів свого виборчого округу №67 115 багатофункціональних пристроїв (БФП) «PANTUM» (принтер, сканер і ксерокс), придбаних за позабюджетні кошти.

35 одиниць такої оргтехніки дісталося виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування у Житомирському районі. У тому числі кожному виконувачу обов’язків старости в уже утворених Глибочицькій, Оліївській, Станишівській та Тетерівській ОТГ.

– У нас із таким технічним забезпеченням, на жаль, теж проблематично. Допомога нашого народного депутата виявилася дуже доречною. Тож, користуючись нагодою, висловлюю Віктору Йосиповичу Развадовському щирі слова вдячності від усієї громади і за багатофункціональний пристрій, і за майже 100 тисяч гривень, виділених минулого року на ремонт покрівлі будівлі нашої сільської ради, – прокоментував отримання подарунка Озерянківський сільський голова Леонід Мовчан.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.