Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВДАЛОГО ПОЛЬОТУ, «СОКОЛЕ»!

 27 березня в малій залі засідань Житомирської районної ради   відбулася історична подія в спортивному житті нашого району – офіційна презентація футбольної збірної Житомирського району — команди «Сокіл». Починаючи з 2018 року, вперше в історії, збірна Житомирського району з футболу буде брати участь в обласних змаганнях з футболу.

IMG_6532

Голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Михайлович Микитюк привітав усіх присутніх поціновувачів футболу з цією історичною подією, зазначивши, що  створення об’єднаної районної команди  –  це спільний результат тісної взаємодії Житомирської райдержадміністрації та Житомирської райради з Житомирською районною  федерацією футболу (голова Решотка В. В.). Також Сергій Михайлович пообіцяв всебічно підтримувати новостворений спортивний колектив і наголосив на тому, що підтримка і розвиток спорту – це один із важливих напрямків у роботі Житомирської райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації подякував  приватному підприємцю Аркадію Альфредовичу Савицькому, який першим з бізнесменів відгукнувся на пропозицію про підтримку молодої футбольної команди.

Гравців молодої команди привітали заступник голови Житомирської райдержадміністрації Микола Петрович Козарчук, завідувачка сектору у справах молоді, сім’ї та спорту райдержадміністрації Інна Олексіївна Мирна, перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Мечиславович Радушинський.

Побажав наснаги та успіхів футболістам і голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Васильович Решотка, подякувавши голові Житомирської райдержадміністрації С. М. Микитюку, голові Житомирської райради С. Г. Крутію , депутатам обласної ради Раїсі Миколаївні Гулі, Сидору Васильовичу Кізіну, депутату райради Антону Миколайовичу Михайлову, директору ДП «Житомирський бронетанковий завод» Михайлу Сергійовичу Мосіну і  компанії Select-Україна  за підтримку у закупівлі спортивного екіпірування для команди і небайдуже ставлення до розвитку спорту в нашій країні.

 Після офіційної частини презентації відбулося представлення команди: головного тренера – Андрія Островського, помічника тренера – Володимира Макшаєва, капітана команди – Олександра Пруса, гравців футбольної збірної району, яким було вручено нові комплекти ігрової форми, тренувальні костюми та футбольні м’ячі.

 Отож, запам’ятаємо цю дату – 27 березня 2018 року –  дату народження нової команди – збірної Житомирського району ФК «Сокіл» – на футбольному небосхилі нашої області.

Вдалого польоту, «Соколе»!»

Ігор КОЗЕРАЦЬКИЙ,

виконавчий директор

Житомирської районної

федерації футболу

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.