Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

НА ЗАПРОШЕННЯ СИДОРА КІЗІНА ДО ЖИТОМИРА ПРИЇХАВ ВІДОМИЙ СКУЛЬПТОР ОЛЕГ ПІНЧУК

На запрошення голови Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидора Кізіна до Житомира 27 березня приїхав відомий український скульптор Олег Пінчук.

 «До нас завітав відомий далеко за межами України скульптор та популяризатор українського мистецтва Олег Пінчук, який запропонував кілька дуже цікавих культурних ініціатив. На зустрічі з міським головою Сергієм Сухомлиним та головою ОДА Ігорем Гундичем було обговорено деталі цих сучасних мистецьких проектів, які здатні стати візитівкою міста і області. До речі, Олег Пінчук – наш земляк, житомирянин, з яким я мав честь навчатися в одній школі (тепер гуманітарна гімназія №23). Олег знає і про ініціативу містян поставити пам’ятник Степанові Бандері та виявив інтерес до цієї справи. Він переконаний, що у Житомирі повинен з’явитися достойний пам’ятник – окраса  нашого міста.

У день візиту скульптора в Житомир (2)

У день візиту скульптора в Житомир (4)

Пам’ятник Степанові Бандері варто було встановити ще чверть століття тому. Адже це є невід’ємним елементом національного виховання молоді. Тим, що вселяє віру в силу нашої нації, її незламність та непоборність», – зазначив голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутат облради Сидір Кізін.

Свої думки щодо спорудження  пам’ятника висловив Олег Пінчук:

«Створення пам’ятника – це складний процес, який вимагає зусиль не лише від художника й скульптора, але й від житомирян, які бачать цей образ по-своєму. Треба знайти той правильний мистецький хід, щоб майбутній пам’ятник був не просто символом, але й мистецьки довершеним проектом людей, які поважають ідеологію українського націоналізму.

Я є людиною, яка свого часу постраждала від репресій Радянського Союзу: мій батько був  завкафедрою української літератури, і його було звільнено з університету за націоналізм. Для мене це питання честі, щоб пам’ятник Степанові Бандері був у Житомирі, де я виріс, закінчив школу і звідки пішов у великий світ».

Під час зустрічі скульптора зі свободівцями, представниками влади Житомира й області було обговорено основні питання встановлення пам’ятника, який планують розмістити в центральній частині міста.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.