Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

СИДІР КІЗІН: “НАЦІОКРАТІЯ” МИКОЛИ СЦІБОРСЬКОГО – ДОРОГОВКАЗ ДЛЯ УСІХ УКРАЇНЦІВ”

26 березня з нагоди відзначення 120-річчя від дня народження одного з фундаторів ОУН, теоретика українського націоналізму Миколи Сціборського у Житомирі відбувся лекторій «Національна ідея. Минуле і сьогодення». Співдоповідачем на заході став очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода», депутат облради Сидір Кізін.

Під час лекторію (2)

«Саме Житомир став колискою творця одного з найвизначніших ідеологічних здобутків всього українського народу, творця “Націократії” – Миколи Сціборського. Ми пишаємося тим, що з нашим містом пов’язана доля великого українця. Все своє життя він присвятив боротьбі за Велику Україну. Безперечно, його самовідданість та самопожертва є гідним прикладом для сучасників.

Його “Націократія” – дороговказ для усіх українців. Саме звідти ми дізнаємось, як має бути влаштована держава української нації.  

Зараз ми читаємо західних чи східних мислителів й ідеологів з метою дізнатись рецепти побудови держави, а у нас насправді є власні, і вони ґрунтуються на європейській політичній традиції, школі. І коли ми будемо в них розбиратись, ми матимемо більш міцний фундамент і знатимемо, яку Україну будуємо», – зазначив Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.