Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

«СЕЛО – НАШ ДІМ, НАШЕ КОРІННЯ І ДОЛЯ»

20 березня в дитячій районній бібліотеці в с. Левків  відбувся літературно-мистецький захід «Село – наш дім, наше коріння і доля» за участю письменників рідного краю Марії Пономаренко та Миколи Ковальчука. Захід проводився територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району    спільно з працівниками будинку культури та бібліотеки с. Левків для відвідувачів відділення денного перебування.

Марія Пономаренко народилася на хуторі між селами Калинівка і Левків. Коли їй було 10 років, батьки переїхали у Житомир, де майбутня письменниця навчалася у середній школі. У 1970 році здобула фах журналіста в Київському державному  університеті. Тривалий час працювала редактором радіо, а згодом і багатотиражки Житомирського льонокомбінату.

У письменниці дуже багато віршів-мініатюр, поетичних казок. І присутні мали можливість познайомитися з творчістю Марії Антонівни та прослухати твори у її власному виконанні та у виконанні діток з садочка с. Левків.

Микола Ковальчук – сильна, порядна, добра, талановита людина, поет поліської землі. Народився Микола Федорович у тяжкі часи, коли пожежа війни охопила поліську землю. Народився навіть не у своєму рідному селі Левків, а у дорозі, у «біженцях».

Творчість автора – це постійний пошук джерела Добра, Людяності та Любові, яких подекуди нам так не вистачає у нашому сучасному житті. Деякі з творів підопічні відділення денного перебування прослухали у виконанні самого письменника.

18 (1)

Крім того, перед початком літературно-мистецького заходу було проведено турнір з шашок і шахів серед чоловіків пенсійного віку, мешканців с. Левків. Переможців вітали подарунками. Призові місця з шашок  зайняли:  І місце -Орел Павло Миколайович, ІІ місце – Подорожній Олександр Михайлович, ІІІ місце розділили Рибак Микола Онисимович та Галушко Антон Петрович.

З шахів  І  місце – Орел Павло Миколайович, ІІ  – Калінчук Павло Якович, ІІІ – Тичина Михайло Костянтинович.

6 (3)

Аматорами будинку культури с. Левків, районного будинку культури, працівниками територіального центру для відвідувачів відділення денного перебування подарували  святковий концерт.

А доповнили святкову програму нашого заходу вітальні слова від запрошених гостей – Левківського сільського голови Олександра Окочі, голови обласної ради профспілки працівників соціальної сфери Василя Шушпана, помічника народного депутата України Віктора Развадовського, депутата Житомирської районної ради Василя Козела, директора територіального центру   Олександра Мельника.

Також приємним сюрпризом для територіального центру став подарунок від народного депутата України Віктора Развадовського, який вручив нам Василь Козел,  це – мультимедійний проектор та проекційний мультимедійний екран для проведення презентацій  для підопічних територіального центру. За це щиро дякуємо народному депутату за постійну увагу до нашого територіального центру.

Сподіваємося, що зустріч з письменниками Марією Пономаренко та Миколою Ковальчуком залишила у серцях підопічних територіального центру та гостей тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів наших письменників земляків.

 

Юлія ЗАХАРЕНКОВА,

завідувач відділення

денного перебування  

територіального центру

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

громадян Житомирського району

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.