Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВАСИЛІВСЬКА ГРОМАДА МАЄ НАМІР ОБ’ЄДНАТИСЯ У БЕРЕЗІВСЬКУ ОТГ

Василівська громада (жителі сіл Болярка, Мусіївка, Рудківка, Нова Василівка, Василівка) 24 березня на загальних зборах за місцем проживання одноголосно підтримали звернення Березівської сільської ради про утворення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у Березівці. Рішення щодо об’єднання в Березівську ОТГ вже прийняла громада Садківської сільської ради. Планують приєднатися до цієї ініціативи і в Заможному.

василівка 31

Таке ОТГ, якщо воно буде утворене, згідно з розрахунками, матиме 36-ти мільйонний річний бюджет, з яких 7,5 млн. грн. – профіцит. Крім цього, як зауважив голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, об’єднана громада зможе розраховувати на фінансову підтримку з державної казни та набуде повноважень розпоряджатися землями за межами населених пунктів. У будь-якому випадку, запевнив Сергій Микитюк, у межах передбачених вітчизняним законодавством можливостей, і райдержадміністрація, і очолювана Сергієм Крутієм райрада завжди готові підтримувати слушні ініціативи мешканців району та допомагатимуть їм вирішувати наявні проблемні питання.

Передували цьому рішенню звіти Василівського сільського голови Петра Андросовича та депутата Житомирської районної ради Володимира Оржехівського.

Роз’яснення реформи в галузі охорони здоров’я на первинному рівні надав керівник КНП “Центр ПМСД” Житомирської райради Геннадій Горбенко.

А  місцевий сільгосппідприємць Олексій Панченко повідомив про наміри щодо збільшення орендної плати за земельні паї (до 10 відсотків від оціночної вартості землі).

І хоч роботу сільського голови було визнано задовільною, болючих проблем, над якими доведеться попотіти, теж не бракувало. Василівський сільський голова Петро Андросович зізнався: щонайменше 150 тис. грн. недоотримує сільський бюджет через недобросовісність низки місцевих підприємців, які неофіційно ведуть діяльність на території сільської ради. Екологічної та шкоди здоров’ю людей продовжує завдавати місцевим жителям нелегальне випалювання дерев’яного вугілля. Попри повідомлення дільничного працівника поліції про те, що відповідні матеріали уже направлені до суду, василівська громада скептично оцінює  перспективу вирішення цієї проблеми.

А ще громада вимагає відкриття у Василівці аптечного кіоску, чи в якийсь інший спосіб вирішити питання купівлі ліків на місці.

василівка 32

Депутат  райради Василь Козел  передав від народного депутата України Віктора Развадовського фінансову  пожертву на храми віруючим православного та католицького обрядів, а сільській раді багатофунціонального пристрою “PANTUM”.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.