Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Василь СТАХ: «МІЖ РАЙОННОЮ РАДОЮ ТА СТАНИШІВСЬКОЮ ОТГ НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ КОНСТРУКТИВНА СПІВПРАЦЯ»

Нещодавно, відповідно до заздалегідь затвердженого графіку, у великій залі будинку культури села Ліщин про результати роботи у попередньому році перед жителями зазначеного населеного пункту та Тарасівки звітували Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук та в. о. місцевого старости Галина Бочковська.

Посадовцям Станишівської об’єднаної громади було що сказати людям. Адже зроблено чимало, а за підсумками виконання бюджету-2017 громада посіла друге місце в області серед тридцяти двох учасників у рейтингу фінансової спроможності. Відтак, їхні звіти були затверджені майже одноголосно – тільки один голос «утримався».

На захід прибули і депутати Житомирської районної ради.

Так, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, користуючись нагодою, передав присутнім вітання від уродженця Тарасівки, учасника бойових дій, Заслуженого артиста України, нині шанованого мешканця Івано-Франківська Володимира Коваленка, з яким нещодавно зустрівся під час відвідин рідного Прикарпаття.

Затим В. Стах  привітав з уже досягнутими успіхами представників Станишівської ОТГ, побажав їм від себе особисто та за дорученням народного депутата України Віктора Развадовського, голови Житомирської районної ради Сергія Крутія подальшої реалізації запланованого.

– Попри нові реалії сьогодення – перехід на прямі бюджетні відносини Станишівської сільської ради з державою після утворення ОТГ, між районною і вашою сільською владою, має місце діалог, порозуміння та взаємна підтримка, – зазначив Василь Стах. –  Наприклад, у зміцненні матеріальної бази нашої спільної комунальної установи “Центральна районна лікарня” – придбанні для неї новітнього сучасного медичного обладнання; у створенні інклюзивно-ресурсного центру на базі Новогуйвинської гімназії; підтримці бібліотечних закладів тощо, до чого Станишівська сільська рада долучається фінансовими ресурсами. Зі свого боку, районна рада за клопотанням  депутата районної ради Віктора Загладька і цього року виділила субвенцію станишівському бюджету – 166 тисяч гривень на ремонт внутрішніх приміщень Ліщинського ДНЗ “Ластівка”. У районі зважають на думку керівництва Станишівської об’єднаної громади під час затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, розташованих в адміністративних межах сільської ради.

два 30

Пропозиції жителя Ліщина, депутата районної ради Віктора Загладька стосувалися реконструкції під спортивну залу одного з приміщень місцевого будинку культури  з роздягалками, душовими кабінами для факультативних занять фізкультурою для учнів Ліщинської школи та проведення здорового дозвілля усіх  жителів села.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.