Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

Світлана МОСЕЙЧУК: «ТВОРЧИЙ РОЗВИТОК, ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ УЧНЯ – ЖИТТЄВИЙ УСПІХ ВИПУСКНИКА»

З 2006 року ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира» є першим у рейтингу ПТНЗ Житомирщини та входить у 100 кращих ПТНЗ України, став лауреатом і нагороджений дипломами громадських акцій “Флагман освіти України” за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України у 2010 та 2011роках. Матеріали про навчальний заклад занесено до книг “Флагман освіти України” (2010, 2011рр.), а також до Енциклопедії професійно-технічної освіти України (2012 р.). Матеріали про навчальний заклад занесено до книги “Гордість України – міста-ювіляри 2014”.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 21.06.2017 р. №892 “Про реорганізацію професійно-технічних навчальних закладів міста Житомира, зміну типу і назви навчального закладу Державного професійно-технічного навчального закладу “Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну” було приєднано Житомирський професійний ліцей харчових технологій. У навчальному закладі навчається понад 850 учнів. Контингент учнів формується відповідно до замовлення роботодавців та потреби ринку праці м. Житомира. Учні мають змогу проживати у затишному гуртожитку на майже 250 місць.

У лютому 2018 року відбувся випуск. Диплом кваліфікованого робітника отримали 274 випускники з харчової, готельно-туристичної, ресторанної та сфери послуг, торгівлі. Ринок праці м. Житомира поповнився фахівцями своєї справи. Хочеться відзначити професію «Живописець», яка занесена у перелік професій загальнодержавного рівня, з якої цьогоріч був перший випуск.

Педагогічний колектив училища – це однодумці, яких об’єднує любов до дітей і наполеглива праця на ниві виховання, який передає молодому поколінню багатолітній професійний і життєвий досвід. 27 педагогічних працівників училища мають державні нагороди та відзнаки в галузі освіти. Їх гасло – працелюбність, якість, краса. Традицією в Центрі стало проведення конкурсів професійної та фахової майстерності, майстер-класів для учнів та майстрів виробничого навчання, методичних науково-практичних конференцій, які є підсумком роботи за рік. Це найкращий засіб підвищення майстерності, поширення перспективного педагогічного досвіду, узагальненого у виступах, методичних напрацюваннях педагогів.

У нас створені всі належні умови для навчання і позаурочної роботи. Увесь педагогічний колектив працює над упровадженням навчальних програм за компетенціями. Уже зроблені перші кроки в цьому напрямку, а саме: дуальна освіта із залученням роботодавців. Результатом роботи педагогічного колективу є високий рівень навчальних компетентностей учнів, про що говорять перемоги та призові місця в обласних та Всеукраїнських професійних конкурсах, фахових та предметних олімпіадах.

Центр є не просто навчально-практичною базою для здобуття професії, але і одночасно підприємством. Усі наші майстерні надають послуги і виготовляють продукцію, яку створюють наші учні. Першу професійну адаптацію учні проходять у стінах нашого Центру, що сприяє конкурентоспроможності на ринку праці, про що свідчить попит роботодавців на учнів і часто запити перебільшують пропозицію.

Предметом особливого піклування і гордості колективу є навчально-матеріальна база. У навчальному закладі для забезпечення навчально-виховного процесу обладнано 20 сучасних кабінетів, 5 лабораторій, 7 майстерень, спортивно-оздоровчий комплекс. Їх оснащено сучасним обладнанням та устаткуванням, що дозволяє впроваджувати у навчально-виховний процес інноваційні технології, інтерактивні форми і методи навчання, формувати основні професійні вміння та навички, зробити підготовку фахівців ефективнішою. На базі навчального закладу створено навчально-практичні центри готельно-ресторанного обслуговування та з професії «Швачка; кравець; закрійник», які були обладнані найновішою технікою та програмним забезпеченням. Для побудови успішної кар’єри та розкриття потенціалу наших учнів починає роботу Центр розвитку професійної кар’єри, який буде платформою для співробітництва навчального закладу з підприємствами, державними та громадськими організаціями, засобами масової інформації.

Здійснюючи модернізацію освітнього процесу, навчальний заклад одним із перших в Україні перейшов на проектно-цільову організацію освітнього процесу і протягом останніх років систематично і комплексно здійснює психолого-педагогічне, професійно-виробниче, методичне проектування діяльності.

мосейчук

Ми працюємо над проектами:

«Твоя ініціатива – 2018».

«Моїй країні – моя конкурентоспроможність».

«Мова – ДНК нації».

«Сучасні технології обслуговування».

«Вивчення англійської мови – дорожня карта професійного успіху».

«Професіонал».

Якщо Ви молоді, енергійні, завзяті і бажаєте отримати чудову професію, цікаво навчатися та відпочивати, запрошуємо на навчання до нашого навчального закладу. Знання отримані у нас, допоможуть Вам у подальшому професійному зростанні та досягненні матеріального благополуччя. У Вас сьогодні є така можливість!

Щорічно ми проводимо для абітурієнтів День відкритих дверей, який відбудеться 18 квітня 2018 р. Запрошуємо всіх відвідати наш навчальний заклад з 9.00 по 17.00.

Майбутнє починайте будувати сьогодні!

Світлана МОСЕЙЧУК,

директор ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира», Заслужений працівник освіти України

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.