Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

З початку 2018 року набули чинності деякі зміни в призначенні субсидій. Відповідно до постанови КМУ від 06.08.2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» з 01.01.2018 р. змінені соціальні нормативи на послугу з електропостачання для надання пільг та субсидій.

Для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях – 70 кВт·год на місяць (було 90 кВт·год) на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·год. на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарство), але не більше як 190 кВт·год на місяць (було 210 кВт·год).

У будинках, які обладнані  електроплитами – 130 кВт·год на місяць (було 150 кВт·год) на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·год на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарство), але не більше як 250 кВт·год на місяць (було 270 кВт·год).

У будинках без електроплит з централізованим постачанням холодної води та за відсутності газових водонагрівальних приладів – 100 кВт·год на місяць (було 120 кВт·год) на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·год на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарство), але не більше як 220 кВт·год на місяць (було 240 кВт·год).

У зв’язку із зміною норм проведено автоматичний перерахунок діючих субсидій.

Як і раніше, перерахунки субсидій проводяться з місяця, в якому відбулись зміни норм, чи тарифів  без звернення громадян. При цьому обов’язкова плата громадян до кінця дії субсидії залишається сталою, а розмір субсидії відповідно змінюється.

Управління праці

та соціального захисту населення

Житомирської РДА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.