Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Геннадій САВЧЕНКО: «ДЛЯ УСПІШНОЇ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ НЕОБХІДНИЙ ДОСВІД, ДЛЯ РЕМОНТУ ДОРІГ – КОШТИ І ЧАС»

Днями відбулась зустріч керівництва дорожніх організацій Житомирщини з представниками засобів масової інформації. У форматі діалогу було обговорено питання децентралізації шляхів та сферу впливу Служби автомобільних доріг. Надані відповіді на питання про те, які дороги будуть ремонтувати в 2018 році та за які кошти. Крім того, обговорили реалізацію реконструкції дороги  Київ-Чоп на території Житомирщини та роль дорожніх організацій області в масштабному проекті. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Житомирській області.

Начальник САД у Житомирській області Геннадій Савченко ознайомив присутніх із головним фінансовим документом для Служби автодоріг в області – Постановою КМУ про затвердження об’єктів ремонтів на поточний рік та обсяги їх фінансування.

– Так, на 2018 рік у нас заплановано 596 898,1 тис. грн. З них на будівництво та реконструкцію –  5882,0 тис. грн.(виготовлення проектно-кошторисної документації). На капітальний ремонт доріг – 86229,1тис.грн (а/д Р-49, який ми почали в 2017 році, і в цьому році ми його закінчуємо) та виготовлення проектно-кошторисної документації майбутніх періодів. Також на поточний середній ремонт – 77469,3 тис. грн. та експлуатаційне утримання – майже 130 мільйонів, – зазначив Геннадій Савченко. –  Це невелика сума для області, адже була складна зима, яка завдала численних руйнувань зношеному  дорожньому полотну».

Крім того, керівник Служби автодоріг розтлумачив, що в межах фінансування на близько п’яти кілометрах буде проведено поточний середній ремонт на автомобільній дорозі М-21 (ділянка від Житомира до Бердичева). Будуть розпочаті роботи з ремонту мосту через р. Тетерів в місті Радомишль. За дорожнім принципом реалізовуватиметься й ремонт шляху національного значення Н-03 Житомир-Чернівці, що відновлюватимуть одразу в трьох областях. У Житомирській області на ремонт майже 35-ти кілометрів та двох мостів завдовжки 3,6 п. м. на а/д Н-03 буде спрямовано майже 300 млн.

Геннадій Савченко наголосив, що з початку 2018 року Служба автомобільних доріг є балансоутримувачем лише доріг державного значення. Місцеві ж шляхи, в межах децентралізації, підпорядковані місцевим органам влади, які і вирішують де, коли і який саме ремонт тут проводити.

– Мережа доріг місцевого значення, а це  6983 км, на утриманні обласної адміністрації. Там була створена структура, яка буде займатись обслуговуванням, ремонтом, будівництвом та капітальними ремонтами цих доріг в області. Що залишилось на відповідальності Служби автомобільних доріг: 1606,8 кілометрів. До цих кілометрів увійшли: міжнародні шляхи – 613,4 кілометри, національні – 191 кілометр, регіональні – 282 кілометри і територіальні – 520,3 кілометри, – розповів Геннадій Савченко.

А на питання чи покращать зміни в розподілі доріг ситуацію, Геннадій Савченко висловив думку, що для успішного рішення будь-якого із поставлених завдань потрібні досвід та професіоналізм.

Щодо коштів, що надходять від митниці і розпорядником яких є Житомирська ОДА, то за словами начальника САД, є домовленість з головою ОДА Ігорем Гундичем про їх спрямування на ремонт зруйнованої ділянки в Коростенському районі (а/д М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.