Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ІВАНІВСЬКІЙ ШКОЛІ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙНЯТИ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ДО «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Проект “Нова українська школа” – одне з найголовніших нововведень в галузі вітчизняної освіти – для усіх першокласників на практиці стартує лише з 1 вересня 2018 року (наразі апробовується у 100 школах країни). Він передбачає не тільки початок створення у загальноосвітніх закладах України умов, за яких приємно буде дітям навчатися, а й розвивати, паралельно з наданням їм знань, уміння використовувати отриманий освітній багаж у житті: аналітично мислити, слухати і чути співрозмовника, толерантно й аргументовано висловлювати власні погляди, бути активними і відповідальними громадянами.

cof

Тож, не чекаючи осені, школи області активно включилися до роботи по створенню належної матеріальної бази для навчання цьогорічних майбутніх “першачків” за нових реалій. Традиційно до вирішення проблемних питань освітян на Житомирщині долучився Віктор Развадовський. Саме завдяки народному депутату України придбаний за позабюджетні кошти новий сучасний телевізор “TOSHIBA” для цьогорічних першокласників Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів минулого тижня привезли депутати Житомирської районної ради Василь Козел та Василь Стах (дещо раніше нові ноутбуки від парламентарія в рамках реалізації цього проекту отримали школи Станишівської об’єднаної територіальної громади).

Передавши від Віктора Развадовського подарунок, районні депутати поінформували педагогів Іванівської школи про діяльність районної ради, відповіли на їхні запитання. Зокрема, і щодо процесу подальшого утворення в районі ОТГ, місця в них Іванівської громади, зауваживши, що на цей час багато що ще залежить від жителів сіл Іванівка, Барашівка, Бондарці, Давидівка і їх самоврядного органу. Однак, як було наголошено, діяти треба дуже швидко.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.