Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ВАСИЛЯ СТАХА ОБРАЛИ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

14 березня  відбулася чергова сімнадцята сесія Житомирської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Сергій Крутій.  В роботі сесії взяли участь депутати обласної ради  Раїса Гула, Тарас Собко, Руслан Павлюк, голова районної державної адміністрації  Сергій Микитюк, його заступник Микола Козарчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, громадських організацій, а також сільські голови.   

Було визнано  депутатом  Житомирської районної ради Аллу Володимирівну Литвиненко за списком  партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» замість   Лариси Олексіївни Нечипорук,  яка склала свої повноваження у зв’язку з обранням депутатом Глибочицької ОТГ.

IMG_6416

За результатами таємного голосування заступником голови Житомирської районної ради було обрано Василя Миколайовича Стаха  – голову фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії «За добробут та соціальний захист народу»  у районній раді, кандидатуру якого вніс голова районної ради Сергій Крутій. Свої голоси за цю кандидатуру віддали 24 депутати.

– Своє завдання на посаді заступника голови районної ради бачу в тому, щоб бути комунікатором між усіма депутатами, незалежно від того, які політичні погляди вони представляють, – сказав Василь Стах. – А також служити інтересам громади Житомирського району.

На вимогу громадськості депутати прийняли звернення, у якому засудили розгін наметового містечка   під будівлею парламенту та затримання активістів 3 березня цього року.

IMG_6408

IMG_6419

IMG_6414

IMG_6430

Житомирська районна рада прийняла звернення до Житомирської міської ради, у якому визнає незаконними вимоги міської влади  щодо сплати за навчання дітей з сіл Житомирського району в дошкільних закладах та школах міста.

Статтею  9 Закону України «Про дошкільну освіту» встановлює право громадян незалежно від місця проживання на здобуття дошкільної освіти у закладах дошкільної освіти. Діти можуть здобувати дошкільну освіту за бажанням батьків у закладах дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типів і форми власності.

Пропозиція Житомирської міської ради, на нашу думку, є законодавчо необґрунтованою та такою, що спричинить порушення прав та інтересів мешканців Житомирського району, зокрема дітей, право яких забезпечене і міжнародними актами, а саме Конвенцією ООН про права дитини, – зазначається у зверненні.

На сесії  прийняли рішення про використання революційного прапора Організації українських націоналістів на території Житомирського району. Аналогічне рішення вже прийняла Житомирська обласна рада.

Відповідно  до цього рішення,  у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв,  рекомендовано підняття революційного прапора ОУН біля адміністративного будинку Житомирської районної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування.

Депутати  скасували рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 15. 12. 2016

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.