Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БОЙОВОГО ПРАПОРА ОУН

Відповідне рішення депутати Житомирської обласної ради прийняли сьогодні, 7 березня, на черговій сесії. Йдеться про  рішення “Про використання революційного прапора ОУН на території Житомирської області”. Ініціатором проекту рішення  виступила фракція ВО “Свобода” облради, який підтримали депутати від ” Самопомочі”.

прапор оун

Отже, на Житомирщині червоно-чорний революційний прапор ОУН відтепер у певні дні підніматимуть як  на будівлі Житомирської обласної ради, так і на адмінбудівлях області. Його вивішуватимуть поряд із Державним прапором України.

“Розуміючи істинну ідеологію червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою; з нагоди 89-річчя від Дня створення ОУН; керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житомирська обласна рада вирішила рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Житомирської обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв”, – йдеться у рішенні сесії.

“На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка”, – сказано у документі.

Окрім цього, у рішенні обласної ради також  вказано перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби України та із вшануванням пам’яті героїв. Мова йде про 1 січня -День народження Степана Бандери, 3 лютого – день створення ОУН, 5 березня – річницю Романа Шухевича, 14 жовтня – День захисника України тощо.

«Цим рішенням ми демонструємо, що не дозволимо іншим країнам переписувати сторінки нашої історії. І ще раз офіційно висловлюємо на обласному рівні повагу до наших героїв  та говоримо про їх внесок у боротьбу за Незалежність України”, – зазначив, зокрема, коментуючи це рішення, голова фракції ВО “Свобода” в облраді Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.