Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ПІСЛЯ ЗВІТУ МИХАЙЛА ЯРОМОВА САДКІВСЬКА ГРОМАДА ВИРІШИЛА СТВОРИТИ ОТГ З БЕРЕЗІВСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ

3 березня на загальних зборах громадян за місцем проживання Садківський сільський голова Михайло Яромов звітував перед громадою про свою діяльність. Він не тільки озвучив інформацію про уже зроблене, хоч розповідати було про що, а й чимало часу відвів планам на найближче майбутнє  щодо реконструкції  доріг, водовідведення, оформлення у власність громади земель під соціальними об’єктами, благоустрій кладовища, стадіону і місцевого водного об’єкта “Карпати”, подальше придбання техніки для комунального підприємства,  можливо, навіть комбайна…

Слухаючи Михайла Валентиновича, склалося враження, що у адміністративних межах Садківської громади не має жодного квадратного метра, про який би її очільник не володів детальною інформацією.

– Про результати вашого сільського голови красномовно промовляють результати його роботи. Садки та Вигода позитивно змінюються на очах: введено після реконструкції в експлуатацію сучасний дитячий садочок; капітально відремонтований у Садках і фактично заново збудований сільський клуб у Вигоді; закладено парк та зведено пам’ятники – до 30-х роковин Чорнобильської трагедії, 25 річчя об’єднання жителів різних сіл і районів внаслідок вимушеного переселення і Героям, захисникам України; підходить до завершення будівництво багатофункціонального спортивного комплексу “Юність” тощо. Мені та моєму колезі Василю Козелу, і як депутатам районної ради, і як представникам народного депутата України Віктора Развадовського приємно, що до цих успіхів дотичні і ми. Так, завдячуючи Віктору Развадовському на будівництво спорткомплексу “Юність було виділено 540 тис. грн., за нашою депутатською квотою з районного бюджету надійшли кошти на облаштування дитячого ігрового майданчика у вашому ДНЗ “Ластівка”, – сказав присутній на заході керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут і соціальний захист народу” Василь Стах.

Звіт Михайла Яромова отримав одноголосне схвалення.

Після цього до Садківської громади з пропозицією утворити об’єднану територіальну громаду із Березівською громадою (жителями сіл Березівка, Богданівка, Дубовець і Черемошне) з адміністративним центром у Березівці звернувся Березівський сільський голова Сергій Чернуха.

Голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк високо оцінив роботу на посаді сільського голови Михайла Яромова та підтвердив інформацію про те, що згідно зі змінами від 31 січня 2018 року до перспективного плану формування територій громад Житомирської області (розпорядження КМУ № 901-р від 12.08.2015), Березівська, Василівська, Заможненська, Іванівська та Садківська громади мають утворити об’єднану територіальну громаду з містом Житомиром.

садки 94 - копия

С. Микитюк  наголосив на тому, що соціально-економічний аналіз спроможності запропонованої ОТГ у складі Березівської та Садківської сільських рад є позитивним і на діючій податковій базі передбачає профіцит біля 6,5 млн. грн. щорічно. Крім цього, як було сказано, держава охочіше допомагає саме ОТГ.

Після виступів Юлії Стужук – директора Садківської школи, Катерини Довбні – керівника дитячого садочка, Наталії Васильєвої – завідувачки Садківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини щодо гарантій збереження цих соціальних закладів після утворення ОТГ, настоятеля місцевої УПЦ КП отця Віталія загальні збори громадян за місцем проживання уповноважили Михайла Яромова вчинити передбачені законодавством України дії щодо утворення Березівською і Садківською громадами ОТГ з адміністративним центром в Березівці.

садки 93 - копия

А завершився захід вітаннями присутніх жінок з Міжнародним жіночим днем садківським головою та  за дорученням Віктора Развадовського  депутатом райради Василем Козелом.

16 (4)

садки 92

Михайло Яромов вручив усім присутнім на зборах жінкам  квіти, а вокальний колектив “Малахівчанка”, Заслужений артист України, художній керівник гурту “Кредо” Олександр Зайченко і переможець телепроекту “Голос країни” Іван Ганзера подарували жителям та гостям Садок незабутній концерт.

Павло БЕРЕЗА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.