Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

У ЖИТОМИРІ ВСТАНОВЛЯТЬ ПАМ’ЯТНИК СТЕПАНУ БАНДЕРІ

Управління культури та туризму Житомирської ОДА підтримало звернення голови фракції ВО «Свобода» облради Сидора Кізіна щодо встановлення пам’ятника Степанові Бандері в місті Житомир.

Звернення свободівця було розглянуто на засіданні обласної консультативної ради з питань охорони культурної спадщини.

Консультативна рада вирішила звернутись до департаменту містобудування та архітектури Житомирської міської ради з проханням надати список місць, де можна було б розмістити пам’ятник.

«Степан Бандера є прикладом для наслідування для сучасного покоління будівничих Української держави. Тому в Житомирі, як і в кожному іншому місті України, мають бути увіковічнені його ім’я і подвиг. Бандера вистояв, а разом з тим створив феномен ʺбандерівцівʺ, який після його смерті став символом ідейності та жертовності українців. Україна буде сильною державою тоді, коли суспільство дотримуватиметься життєвих орієнтирів Степана Бандери, а державна політика буде здійснюватися на основі ідеології, яку він сповідував, ‒ ідеології українського націоналізму. Саме цього ми прагнемо й досягнемо», – зазначив очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода», депутат облради Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.