Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІЗЬМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

Візьміть дитину у родину – це не просто гарне гасло. Це крик душі кожної сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки. Вона самотня, зневірена, пригнічена. Дитинство сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проходить в інтернатних закладах. Але ці діти не винні в тому, що так  трапилося в їхньому житті. Багато з них мріють про щасливу родину і сподіваються, що хтось їх полюбить по-справжньому, назве своїм сином чи дочкою.

Сімейні  стосунки завжди  були  важливим  чинником  формування особистості дитини. У родині формується ставлення дитини  до  самої  себе і  до  оточуючих: у  ній  відбувається закладання  життєвих  цінностей.  Те, що дитина отримує в сім’ї, вона згодом зможе  передати і своїм  власним дітям.

В Україні останніми роками набувають поширення такі сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, як дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. Доброта та любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину.

Кожен з вас може стати надією для таких дітей. Кожен може врятувати їх від самотності, подарувати віру і радість життя.

Якщо Ви  небайдужі до проблеми сирітства і маєте мрію виховувати дитину або навіть декілька дітей, які залишились без батьків та батьківського піклування, але не знаєте, з чого почати, куди звернутися, можливо, маєте страхи, які заважають вам вирушити за своєю мрією, тоді звертайтесь у Житомирський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Житомирський район, смт Новогуйвинське, вул. Дружби Наролів, 5, тел. (0412) 48-59-17).

О. САВЕЛЬЄВА,

заступник директора – начальник відділу

соціальної роботи ЖРЦСССДМ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.