Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

«ГОЛОВНЕ ДЛЯ ПАРТІЙЦІВ «СОЛІДАРНОСТІ» – ДІЯТИ В ОДНОМУ НАПРЯМКУ, МАТИ ЗГУРТОВАНІСТЬ ТА ЄДИНЕ БАЧЕННЯ» – ТЕТЯНА ПАРФЕНТІЄВА

У Житомирській районній організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» 6 лютого відбулася конференція, під час якої було обрано нового голову організації партії. Ним став бізнесмен та громадський діяч Олександр Романчук.

Раніше цю посаду успішно займала Тетяна Парфентієва. Та зараз вона була змушена залишити займане місце, у зв’язку з призначенням на посаду  виконуючої обов’язки  начальника управління культури Житомирської облдержадміністрації, яка вимагає повної віддачі та постійної присутності на робочому місці.

«Вдячна партії за таку можливість та набутий досвід. Я продовжую працювати головою фракції та депутатом Житомирської районної ради від БПП. Головне – діяти  в одному напрямку, мати згуртованість та єдине бачення. Район важливий, тому що він знаходиться навколо Житомира. Люди, які живуть в приміських  селах, їдуть на роботу в місто, а ті, що живуть в Житомирі, їдуть в села відпочивати. Тому зв’язок надзвичайно тісний. Команда наша трохи оновилася,  і перед нами усіма стоїть ряд проблемних і нагальних питань, які виникли, у тому числі, в результаті процесу децентралізації. Існують суперечливі питання, які наша команда покликана роз’яснювати і вирішувати», – розповіла  Т. Парфентієва.

Крім того, на конференції було обрано раду, до складу якої увійшли голова Глибочицької ОТГ Сергій Сокальський, голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук, а також підприємці: Євген Блощинський, Євген Герасимчук, Дмитро Пасат, Володимир Палій, Руслан Павлюк.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.