Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЦІНУЄМО ВАШУ МУЖНІСТЬ!

14 лютого з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан у Житомирській районній раді відбулося урочисте зібрання за участю представників влади, громадськості, ветеранських організацій.

– Я хочу подякувати вам усім. Адже сьогодні тут зібралися люди, які небайдужі, які власним життям довели, що вони люблять свою державу і завжди готові виконувати свій військовий та громадянський обов’язки, багато «афганців» сьогодні зі зброєю в руках відстоюють незалежність України на Сході України, – сказав заступник голови Житомирської РДА Микола Козарчук. – Ваш  героїзм та мужність, відданість присязі є зразком для нинішнього покоління захисників Батьківщини.

М. Козарчук вручив ветеранам Афганістану подяки Житомирської райдержадміністрації та районної ради.

За офіційними даними, більше 330 тисяч українців брали участь в локальних конфліктах. Більше 3 тисяч з них загинули. Внаслідок цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн або 10 % з числа тодішнього населення Афганістану. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.