Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

КОЛИШНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТАНУТЬ МЕНЕДЖЕРАМИ

14 лютого о 12. 00 в актовому залі клубу військової частини А-1435  Озерного відбудеться урочисте вручення свідоцтв та сертифікатів 26 слухачам регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за програмою НАТО-Україна  за напрямом підготовки «Менеджмент».

Реформування Збройних Сил, яке проводиться Міністерством оборони України, породжує соціальні питання, пов’язані з адаптацією до нових умов життя та діяльності громадян, звільнених у відставку або у запас з військової служби. Більшість військовослужбовців, які залишили Збройні Сили, перебувають в працездатному віці і мають високий освітній рівень. Вони готові реалізувати свій потенціал в цивільних умовах, але в багатьох випадках освічені та працездатні громадяни, залишаючись непрацевлаштованими, попадають в групу соціального ризику.

Вирішення ситуації, яка склалася в результаті реформування Збройних Сил України, потребує вагомих зусиль та ефективних дій з боку уряду країни. НАТО надає підтримку Україні у виробленні стабільних та ефективних програм, спрямованих на соціальну адаптацію військовослужбовців, звільнених у відставку або у запас, а також включених в план звільнення зі Збройних Сил України (в т. ч. демобілізованих учасників АТО). Однією з таких програм є  програма НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців. Відповідно до мети програми, діяльність Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації включає перенавчання на цивільні спеціальності осіб, звільнених з лав Збройних Сил України, та надання допомоги у їх профорієнтації та пошуках роботи.

У 2006-2013 рр. за умов фінансування Трастовим фондом НАТО «Партнерство заради миру» – Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації» перепідготовку на 500-годинних курсах  пройшли 2129 осіб, а 1139 осіб успішно працевлаштовані за допомогою центру.

У  2007-2017 рр. Хмельницький центр за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців організував перепідготовку та допомогу в працевлаштуванні 758 особам на 350-годинних курсах та 30 особам на 100-годинних курсах.

На урочистій церемонії будуть присутні: голова Житомирської районної ради Крутій Сергій Григорович, голова Новогуйвинської селищної ради Гончаренко Зоя Григорівна, помічник народного депутата України В. Развадовського Українець Олександр Сергійович, перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Хмельницького національного університету, директор Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Михайло Петрович Войнаренко.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.