Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

МАЙЖЕ ДВОМСТАМ РЕЛІГІЙНИМ ГРОМАДАМ ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ДОПОМІГ У КУПІВЛІ ЕНЕРГОНОСІЇВ

Хоч поточна зима для України і, зокрема, Житомирської області виявилася відносно теплою, та соціально-економічне становище переважної більшості наших співвітчизників надалі залишається не заздрісним. Попри оптимістичні запевнення представників влади, значна кількість громадян України безрезультатно намагається знайти бодай хоч якусь роботу. Особливо у сільській місцевості. Не кажучи вже про гідну її оплату та розмір пенсій.

3 1

Власне, це джерело є чи не єдиним доходом не лише пересічної української сім’ї, а й релігійних громад. Адже пожертва на храм, купівля їх відвідувачами свічок, ікон, релігійної літератури та послуг напряму залежить від матеріального становища віруючих. А тут ще й, як виявилося, підвищення цін на газ, електричну енергію триватиме.

Сумна реальність змусила представників різних релігійних конфесій звернутися до їхнього народного обранця за фінансовою допомогою на обігрів приміщень, в яких відбуваються богослужіння та інші релігійні заходи.

Усвідомлюючи важливість духовної потреби людей у спілкуванні з Богом, створення для цього належних умов, до яких надзвичайно чутливі діти та люди старшого віку з їх проблемами зі здоров’ям, народний депутат України Віктор Развадовський вишукав фінансову можливість допомогти 188 церквам та костелам у купівлі енергоносіїв. Низка релігійних громад Житомирщини таку посильну пожертву уже отримала від свого благородного земляка. До інших вона поступить найближчим часом.

Зорян СВІТОГЛЯД

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.