Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУТЬ ПИТАННЯ ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ОЛЕГА БІЛЕЦЬКОГО

5  лютого відбулося засідання постійної комісії Житомирської районної ради з питань законності, правопорядку і прав людини, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та місцевого самоврядування, яка дала погодження винести на розгляд позачергової сесії районної ради питання щодо дострокового припинення повноважень заступника голови Житомирської районної ради Олега Білецького.

Голова депутатської комісії Лариса Вербило повідомила, що на ім’я голови Житомирської районної ради 20 січня надійшло звернення 13 депутатів районної ради з пропозицією щодо скликання позачергової сесії районної ради та включення до її порядку денного питання про дострокове припинення  повноважень заступника голови Житомирської районної ради Олега Білецького без припинення повноважень депутата районної ради.

Розпорядженням голови Житомирської районної ради  з цього питання  скликається 16 (позачергова) сесія районної ради, пленарне засідання якої відбудеться 7 лютого о 10-00.

IMG_6153

Олег Білецький  заявив, що йому незрозумілі мотиви колег, які  виступають за його звільнення.

Представники ГО «Ліщина» Людмила Лепетан та Віталій Ставський, виступаючи на засіданні комісії, сказали, що Олег Білецький активно відстоює інтереси виборців і чому окремі депутати вимагають звільнити його з посади, вони також не розуміють.

Член  комісії,  депутат Віталій Рожко зазначив, що О. Білецький зловживає своїми повноваженнями заступника голови районної ради, часто ні з ким не погоджуючи свою участь у різних заходах.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.