Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ПЕРШИЙ РІК ПРОБАЦІЇ НА ЖИТОМИРЩИНІ

У Житомирському МВ з питань пробації відбувся брифінг на тему «Перший рік пробації на Житомирщині».

5 (6)

У зустрічі із журналістами також взяли участь начальник сектору ювенальної пробації м. Житомира Катерина Камлук та начальник Житомирського районного сектору Житомирського МВ з питань пробації Ліна Бабич.

Під час заходу була висвітлена інформація про результати діяльності уповноважених органів з питань пробації Житомирської області у 2017 році та виконання Закону України «Про амністію».

Керівник Житомирського МВ з питань пробації ознайомив журналістів з особливостями роботи органів з питань пробації, зокрема, здійснення ними наглядових та соціально-виховних заходів, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та підготовки досудової доповіді – інформації, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.

Окремо було наголошено на перевагах пробації для суспільства, держави та особи, що вчинила правопорушення, а також на налагодженні взаємодії з громадськими, благодійними організаціями та волонтерами пробації.

Крім того, А.А. Бобриньов розповів про пробаційні програми, що призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням, та передбачають комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Навів начальник Житомирського МВ з питань пробації і статистку щодо суб’єктів пробації. Так, станом на 1 січня 2018 року на обліку уповноважених органів з питань пробації Житомирської області перебувало майже 2200 осіб, у тому числі 48 неповнолітніх, з них: звільнених від відбування покарання з випробуванням – понад 1600 осіб, понад 150 осіб, засуджених до громадських та виправних робіт, майже 120 осіб, позбавлених права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю. Також на обліку пробації перебувало понад 270 осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальності і призначено покарання у вигляді громадських робіт. Всього ж протягом 2017 року по обліках уповноважених органів з питань пробації пройшло понад 6 тисяч осіб.

Представники ЗМІ під час заходу мали нагоду поспілкуватися із засудженими, які перебувають на обліках підрозділів Житомирського МВ з питань пробації, волонтерами пробації, керівником громадської організації «АКВА ВІТА» Олександром Ткаченком та співробітниками, які безпосередньо працюють з правопорушниками.

 

Житомирський міський відділ

з питань пробації

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.