Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

МЕШКАНЦІ СІЛ ДОМОГЛИСЯ ЗНИЖЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ

27 січня у Сінгурах селяни перекрвали трасу Виступовичі-Могилів-Подільський. Мешканці  Сінгурів, Головенки, Вертокиївки, Рудні-Городища, Троянова та інших сіл району вимагали знизити тарифи на проїзд у приміських автобусах. На думку протестувальників, з 1 січня цього року на деяких маршрутах перевізник А. Савіцький незаконно підняв тарифи на 50%.

На зустрічі з активістами, які вимагали зупинити цінове свавілля перевізників, 15 січня голова Житомирської ОДА Ігор Гундич пообіцяв, що після моніторингу пасажиропотоку, буде з’ясовано, наскільки  обґрунтованим є підвищення вартості проїзду. Однак, не отримавши до визначеного терміну (25 січня)  відповіді з ОДА,  люди вдалися до радикальних  дій і перекрили дорогу.

IMG_0757

Начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк посилався на те, що голова ОДА кілька днів перебував у відрядженні, а тому фізично  не встигли провести зустріч з перевізниками для з’ясування причин такого різкого здорожчання проїзду.

IMG_0738

IMG_0779

«Дуже погано, що ви скористалися моєю відпусткою і підняли тарифи. Ми провели моніторинг пасажиропотоку і переконалися, що вони завищені і необґрунтовано підняті. Максимальна обґрунтована межа – це +15% до ціни, яка була до 1 січня, до старого тарифу. Але не більше. Поки є влада в області,  тут не буде такого, щоб хтось захотів і сам підняв», – наголосив Ігор Гундич 30 січня на нараді за участю перевізників.

Якщо перевізник не знизить тариф з 1 лютого – ОДА розірве з ним договір, – підкреслив керівник області, про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

 «Якщо комусь не подобаються такі умови – можете перейти працювати в іншу область. Святе місце пустим не буває. Коли тарифи піднімають з 8 грн. на 15 грн., я завжди буду на боці людей. І ви це повинні розуміти», – наголосив Ігор Гундич.

– 31 січня голова Житомирської ОДА Ігор Гундич зустрівся з представниками сіл Житомирського району, автобусні маршрути до яких  обслуговує А. Савіцький, і запевнив, що буде відстоювати у цьому питанні інтереси людей, – розповів учасник зустрічі, заступник голови Житомирської районної ради Олег Білецький. – За словами голови ОДА, перевізник погодився внормувати вартість проїзду відповідно до домовленостей на нараді в ОДА.

біл1000

Якщо люди наполегливо відстоюють свої права та інтереси, тоді варто очікувати на бажаний результат. Будучи депутатом районної ради, я займаю чітку позицію щодо окремих перевізників, які не рахуються із законом та людьми. Зрозуміло, що це їм не подобається.

Я був присутній при перекритті дороги в Сінгурах і там перевізник А. Савіцький відверто погрожував зі мною «розібратися». А вже 31 січня на сайті районної ради з’явилася інформація про проведення 7 лютого позачергової сесії районної ради, на якій буде розглядатися питання щодо звільнення мене з посади заступника голови районної ради. Припускаю, що таким чином хочуть поквитатися за мою діяльність, яка пов’язана із захистом мешканців району, зокрема, від свавілля перевізника-монополіста.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.