Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЗАПРОШУЄ ДО «УНІВЕРСИТЕТУ ІІІ ВІКУ»

 19 січня у бібліотеці Новогуйвинського територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району презентував «Університет ІІІ віку».

IMG_5979

 – З 2 січня цього року у територіальному центрі відкрили відділення денного перебування, працівники якого будуть виїздити до своїх підопічних і надаватимуть їм консультації та допомогу. Одна з таких послуг є «Університет ІІІ віку», метою діяльності якого є адаптація старшого покоління до суспільного життя, підтримка фізичного та інтелектуального здоров’я, сприяння зайнятості та об’єднання, розширення світогляду, підвищення життя літніх людей та практична реалізація принципу навчання людини впродовж всього життя, – сказав директор територіального центру  Олександр МЕЛЬНИК.  – Спільно з вами ми можемо вивчати історію селища Новогуйвинського, організувати хор, здобути комп’ютерні навики, об’єднуватися в гуртки за інтересами.

IMG_5975

IMG_5969

IMG_5972

У терцентрі сподіваються, що «Університет ІІІ віку» стане для багатьох літніх людей новою сторінкою життя, можливістю по іншому поглянути на оточуючий світ, відчутим потребу в реалізації свого внутрішнього потенціалу.

Детально читайте в газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.