Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ ЗОБОВ’ЯЖУТЬ КАМБІН ПІДВИЩИТИ ПЕНСІЇ ВІЙСЬКОВИМ З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ?

І не лише діючим, як про це заявив засобам масової інформації міністр соціальної політики України через кілька днів після утаємничого прийняття постанови КМУ №1052 від 27 грудня 2017 року «Про внесення змін до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704».

– Проект постанови Верховної Ради “Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” за номером 7492 від 17 січня поточного року уже зареєстровано у єдиному законодавчому органі нашої країни, – повідомив співавтор цієї законодавчої ініціативи, народний депутат України від Житомирщини Віктор Развадовський. – Результати голосування за неї без зайвого галасу переконливо продемонструють справжнє ставлення до зазначеної проблеми законодавців. Наразі біля півсотні парламентарів письмово засвідчили свою готовність віддати свої голоси за цей нормативно-правовий акт”.

На жаль, спроба виконавчої влади після прийняття головного фінансового документу країни – Закону “Про Державний бюджет України на 2018 рік” – відкласти на рік підвищене пенсійне забезпечення для військовослужбовців, звільнених з військової служби, як того вимагала серпнева постанова КМУ від 30 серпня 2017 року №704, вкотре засвідчила відому народну мудрість про те, що “обіцяти не обов’язково означає одружуватися”. Навіть тоді, коли масована риторика представників влади з усіх ЗМІ аж оскомину набиває про реформи у країні в інтересах її народу. І, зокрема, пенсійної. Але абсолютна більшість громадян України досі цього чомусь не відчувають.

Як буде цього разу – побачимо.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.