Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Сергій МИКИТЮК: «ВАЖЛИВО, ЩОБ ГРОМАДУ ОЧОЛЮВАВ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА, ЯКИЙ Є УСПІШНИМ МЕНЕДЖЕРОМ»

12 січня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк відвідав Левківську сільську раду, він побував у Клітчині, Калинівці та Левкові, де поцікавився, як працюють місцеві заклади соціальної сфери.

IMG_5868

– Позитивні зміни, які протягом двох-трьох років відбуваються на територіях багатьох сільських, селищної рад в Житомирському районі, яскраво свідчать про те, що реформа децентралізації, яка реалізується в Україні, є найуспішнішою реформою за всю історію незалежності нашої країни, адже сьогодні громади отримали значний фінансовий ресурс та можливість самостійно формувати стратегію розвитку місцевої

території, у цьому я ще раз переконався, відвідавши Левківську громаду,  – відзначив  голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк.

Олександр Окоча очолює Левківську сільську раду друге скликання, останні вибори до місцевих рад ще раз підтвердили, наскільки успішним менеджером він є. У нього не було конкурентів на посаду сільського голови, ніхто не наважився з ним змагатися, розуміючи що це даремна трата часу, зусиль та фінансів. Більше 97% голосів виборці віддали за кандидатуру О. Окочі. Однак навіть після такого приголомшливого результату Олександр Станіславович скромно називає цей успіх командною перемогою, а не своєю особистою.

IMG_5902

– Секрет не лише у мені, а в команді та людях, з якими ми працювали, і у тих справах, які нам вдалося зробити за весь період, – розповідає Олександр Окоча. – Не можу сказати, що усе, що робилося на території Левківської сільської ради, це виключно заслуга сільського голови. Вважаю, що це заслуга усіх людей, які тут проживають, особливо депутатського корпусу, активу села… Люди, напевно, повірили мені, тим, з ким я працюю, їм до вподоби напрямок розвитку сільської ради, який ми обрали.

Минулого року вдалося зробити чимало: заасфальтовано 6 км доріг у Левкові, на що витрачено 7 млн. 898 тис. грн., відремонтовано під’їзну дорогу до  Калинівки, 2 млн. 2оо тис. грн.  спрямовано на освітлення сіл. У Левкові освітлено усі вулиці та провулки, коли нещодавно включили нічне освітлення, люди були приємно здивовані. «Тепер у нас, як у Лас Вегасі», – кажуть у Левкові.  У Калинівці та Клітчині  неосвітленими залишаються всього кілька вулиць.

Завершили капітальний ремонт клубів в Калинівці та Клітчині, у яких обладнано бібліотеки та  дитячі кімнати, а поряд встановлено дитячі ігрові майданчики. У Левківському будинку культури  відкрили хореографічний зал.

IMG_5912

За кошти сільського бюджету відремонтували дах фельдшерського пункту в Левкові, а за депутатські кошти  А. Давидова та  Г. Журавля  тут замінили систему опалення на 450 тис. грн..

У цьому році з-поміж іншого планують  заасфальтувати під’їзну дорогу до вулиці Квітневої у Левкові (район Ващенки), це кінцева зупинка автобуса, йдеться  загалом про 3-4 вулиці у Левкові, Клітчині та Калинівці.

IMG_5873

– Надзвичайно важливо, щоб громаду очолював сільський голова – менеджер, здатний об’єднати зусилля депутатського корпусу, виконкому та мешканців громади для раціонального використання наявних ресурсів для розвитку місцевої території та нести відповідальність за прийняті рішення, –  сказав Сергій Микитюк. – Приємно, що в Левківській сільській раді такий сільський голова є. Тут існує взаємодія та активна підтримка розвитку місцевої громади і з боку депутатів районної ради А. В. Давидова та  Г. М. Журавля. Отримує допомогу сільська рада і з районного бюджету.

У 2017 році на території Левківської сільської ради було реалізовано чимало важливих проектів. Впевнений, що і 2018 рік буде для громади успішним.

IMG_5930

– Ми обрали напрямок самостійного розвитку – хочемо самі показати, на що здатні. Ми вважаємо себе самодостатніми і хочемо, щоб усі наші села на своїх територіях отримували  максимум соціальних послуг,- переконує Левківський сільський голова Олександр Окоча.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.