Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ШКОЛА РОЙОВИХ КОЗАЦЬКИХ ДЖУР

З метою залучення молоді до участі у збереженні і підтримці єдності українського суспільства, сприяння розвитку цілісного світогляду у молоді на засадах української національної солідарності й соціальної справедливості в районі діє «Програма національно-патріотичного виховання  дітей  та  молоді в Житомирському районі на 2016-2020 роки», затверджена рішенням 6 сесії районної ради 7 скликання від 29.07.2016 №133.

Відповідно до зазначеної Програми, з 21 по 24 грудня 2017 року дитячо-юнацьким військово-патріотичним клубом «Сатурн», за підтримки управління сім`ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, відділу освіти, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу культури та туризму Житомирської райдержадміністрації, Житомирського округу МГО «Козацтво запорізьке» на базі оздоровчого табору «Орлятко» (Житомирський район, с. Левків)   проведено перший військово-патріотичний вишкіл «Школа ройових козацьких джур».

Мета заходу: підготовка дітей та підлітків з різних навчальних закладів   для участі у етапах національно-патріотичних та військово-спортивних ігор, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Під час триденного навчання з вихованцями  «Школи ройових» проведено тренування за Положенням про проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Кращі ройові району взяли участь у вишкілах «Ватра» (тренер Р. Дмитрієва), «Рятівник» (тренер В. Веселовська), «Впоряд» (тренер І. Єпіфанцев), «Стрільба» ( тренер Д. Пустигін), «Фізичний вишкіл» ( тренери С. Ванельчук, С. Муляр), майстер класи по організації дозвілля провели О. Крук та Н. Левандовська.

Зробити вишкіл цікавим та змістовним сприяла матеріальна база ДЮВПК «Сатурн», яка була значно оновлена за рахунок використання коштів гранту голови Житомирської облдержадміністрації.

По завершенню вишколу учасникам, що успішно склали іспити, видані сертифікати Житомирського округу МГО «Козацтво запорізьке» на право обіймати посаду ройового козацьких джур, відзнака.

Здобувши нових навичок, вражень, друзів, ройові залишили вишкіл, давши обіцянку згуртовати свої рої та зустрітися на районному етапі гри «Сокіл» («Джура»), а організатори заходу сподіваються на підтримку ініціативи та регулярне проведення вишкільних таборів.

Інна МИРНА,

завідувач сектору у справах сімї,

молоді та спорту

Житомирської

райдержадміністрації

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.