Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ГОЛОВИНСЬКИЙ КАР’ЄР: ЦИФРИ ТА ФАКТИ ЗА 2017 РІК

20.01.2017 р. – згідно наказу №37 РВ ФДМУ по Житомирській області, цілісний майновий комплекс був повернутий з оренди в державну власність ДП «Головинський кар’єр».

 • Лютий-березень 2017 р.  – проведена комплексна інвентаризація спільно з РВ ФДМУ по Житомирській області та ДП «Головинський кар’єр».
 • Квітень 2017 р. – розпочалось відновлення обладнання підприємства та господарська діяльність згідно наказу №37 РВ ФДМУ по Житомирській області від 20.01.2017 р.
 • За період роботи підприємства прийнято на роботу  101  працівника, з них 50% через Черняхівський центр зайнятості. На сьогодні штатна кількість працівників -77 чоловік.
 • Відновлено роботу робочої їдальні. На сьогодні безкоштовними гарячими обідами забезпечується більше 50 чоловік.
 • Відновлено роботу кафе «777» ДП «Головинський кар’єр», яке майже повністю було демонтоване та розграбоване, де на даний час відпускаються для школярів гімназії смт Головине хлібобулочні вироби за соціальними цінами та безкоштовний чай.
 • Серпень 2017 р. – комплексна перевірка проведена Фондом державного майна України (м. Київ) та РВ ФДМУ по Житомирській області результатів діяльності ДП «Головинський кар’єр». Результати відображені в актах перевірки. Суттєвих порушень не виявлено.
 • З 01.07.2017 по 10.08.2017 р. – діяльність ДП «Головинський кар’єр» була заблокована перекриттям під’їзних доріг обласним управлінням національної поліції (відділ економіки) разом з місцевим підприємцем Свірчевським О. О. (заяви, звернення, фото, відео по перешкоджанню діяльності  ДП «Головинський кар’єр» – знаходяться в ГУ НПУ в Житомирській області, Управлінні СБУ в Житомирській області, ФДМУ, але реакції від керівників цих державних структур жодної).
 • З вересня 2017  р. – всі контролюючі державні структури дуже активно взялися за перевірку діяльності ДП «Головинський кар’єр». Тільки за листопад місяць підприємство перевірили декілька комісій: управління Держпраці, державна екологічна інспекція,  центр зайнятості, обласна податкова поліція, обласна інспекція ДФС України. Результати відображені в актах перевірки. Суттєвих порушень також не виявлено.
 • За період діяльності ПАТ «Головинський граніт» з грудня 2015 по січень 2017 року під керівництвом колишніх орендарів Яцука І. П., Панасенко І. Б., Гетьмана В. В. та їхнього представника Евіна А. К. було відкрито по результатам їх діяльності кримінальні справи:
 • 2016 по ст. 240 ч. 2 («Незаконний видобуток корисних копалин»);
 • за крадіжку майна з кафе «777» на суму більше 100 000 грн.;
 • за нанесений збиток державному підприємству за результатами проведеної комплексної інвентаризації на суму майже 7 млн. грн. і боргу перед Фондом державного майна України на суму біля 10 млн. грн., порушеної обласною прокуратурою.

Жодної справи не доведено до суду. Чому так?

 • Оформлено всі пакети документів на отримання спеціальних дозволів до Державної служби геології та надр України, копії надіслано також до ФДМУ м. Київ. Питання отримання спеціальних дозволів на три родовища Державного підприємства, які знаходяться на державній землі згідно Акта про постійне право користування землею № 1ЖТ 002686 від 11.10.2000 р. державними органами погоджено позитивно, але дуже довго вирішуєтся. Направлені також звернення до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України та Житомирської обласної державної адміністрації.

Та незважаючи на все,  (до речі, ні однієї копійки оборотних коштів від держави підприємство не отримало), та «шалену підтримку» з боку державних правоохоронних органів –  ДП «Головинський кар’єр» за невеликий період діяльності  (повноцінно – біля 6 місяців) досягло наступних  результатів:

               сплатили до державного бюджету:

ПДФО – 395 232,83 грн.,

військовий збір – 32 852,80 грн.,

ЄСВ – 470 184,48 грн.,

ПДВ – 716 513,00 грн.,

інші податки – 1 210,45 грн.

Всього  1 615 993,56 грн.

Виплатили за цей же період 1 832 368,67 грн. заробітної плати

Середня заробітна плата по підприємству – 4 777,60 грн.

Виконано державне замовлення по реконструкції стадіону в м. Житомир – виготовлено різноманітної гранітної продукції на суму   1 млн. 400 тис. грн..

Оформлено всю дозвільну документацію на роботу механізмів та устаткувань  підвищеної небезпеки, проплачено рахунків більше, ніж 200 тис. грн.

Для Головинської гімназії облаштовано «під ключ» приміщення внутрішнього туалету для школярів; встановлено металопластикові вікна для спортзалу; закуплено електронне обладнання для першокласників; сплачено за обіди в їдальні гімназії дітей-сиріт більше, ніж на 5 тис. грн.

Для дитсадочка «Дзвіночок» передано благодійно майже 80% необхідних дитячих меблів; проведено благоустрій подвір’я закладу та надано фінансову допомогу більше ніж на 10 тис. грн.

Виготовлено благодійно меморіальний комплекс загиблим воїнам АТО Бердичівської 26 механізованої бригади  вартістю більше ніж 150 тис. грн.

Закінчуємо виготовлення гранітних виробів для Одеського інституту сухопутних військ для встановлення комплексу випускникам вишу, які загинули  в зоні АТО,чотирьом з них присвоєно звання Героя України посмертно.

Допомагаємо сім’ям загиблих воїнів АТО з Черняхівщини та 95 десантної бригади.

Із зони АТО командир 26-ої механізованої бригади полковник Малиновський Андрій Володимирович подякував за допомогу:

«Дякуємо керівництву ДП «Головинського кар’єру», Черняхівській районній державній адміністрації, особисто – полковнику запасу Горбаню Федору Івановичу та заступнику голови райдержадміністрації – Заворотнюк Людмилі Іванівні за таку конкретну допомогу захисникам Вітчизни. Завжди будемо раді вам».

Начальник Одеської академії сухопутних військ генерал-майор Гуляк Олег Вікторович з передової зони АТО повідомив:

«Весь колектив вищого військового закладу ЗСУ щиро вдячний колективу ДП «Головинського кар’єру», особисто – полковнику запасу Горбаню Федору Івановичу за такий щедрий благодійний подарунок в честь наших випускників – воїнів, загиблих в зоні АТО, чотирьом з них присвоєно звання Героя України посмертно».  

 Для довідки:

Порівняльна таблиця сплати основних податків:

ПАТ «Головинський граніт» станом за листопад 2016 ДП «Головинський кар’єр»

станом за листопад 2017

Голова правління

Панасенко Ірина Борисівна

В. о. директора

Горбань Федір Іванович

ПДФО – 9 984,00 грн. ПДФО – 58 000,00 грн.
ЄСВ – 50 128 грн. ЄСВ – 121 000 грн.
ПДВ – 0 ПДВ – 115 000 грн.

Коментарі зайві…


Федір ГОРБАНЬ:

«ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ»

DSC_1178

Федір Горбань – патріот України, один із перших став на захист мешканців селища Головине, які раніше працювали на ПАТ «Головинський граніт». «Рейдери» помстилися  йому, він був звільнений з посади. А потім почали розправу з працівниками підприємства: «викинули» більше 120 чоловік на вулицю і нахабно почали грабувати підприємство заради своєї наживи.

Ф. І. Горбань закінчив Київський національний транспортний університет з відзнакою, військову кафедру при НТУ, Академію керівних кадрів при Президентові України, полковник запасу,  має 30 календарних років вислуги.

Учасник бойових дій. Нагороджений орденом «Доблесть и честь», медаллю «За бойові заслуги» медаллю ООН «За службу миру та іншими нагородами, Заслужений працівник промисловості України, координатор по силових структурах ГО «Всеукраїнське об’єднання Майдан».

– Федоре Івановичу, яким був для вас минулий рік? 

– Це був рік судових змагань. Довелося боротися в судах, доказувати про законність рішень прийнятих державою Україна та незаконність майже 100 судових позовів, які подавали і подають представники ПАТ «Головинський граніт» на чолі з Яцуком І. П., Свірчевським О. О.  та Евіном А. К.

Серед приємного: мені стало відомо, що прізвище Горбань –  козацького роду, а на моїй батьківщині  в Полтаві  в кафедральному соборі знаходиться чудотворна Горбанівська ікона.

 Міжнародна академія козацтва за мій  вагомий особистий внесок у розвиток козацького руху, відтворення козацького народу  відзначила мене   званням «Герой козацького народу», мене нагороджено найвищою нагородою «Золота зірка Героя козацького народу». Також я отримав козацьке звання генерала хорунжого, відзначений орденом України, медаллю козацтва, нагороджений за волонтерський рух.

Хто вам допомагав?

– Мені допомагали в першу чергу колектив тепер уже Державного підприємства «Головинський кар’єр», його активісти. Також ГО «Всеукраїнське об’єднання «Майдан», журналісти відділу журналістських розслідувань, ГО «Народний контроль».

ЗА НАМИ ДЕРЖАВА, ЗАКОН І СПРАВЕДЛИВІСТЬ!

 

Матеріал підготував

Петро ТАРАСЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.