Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У КЛІТЧИНІ ТА КАЛИНІВЦІ ВСТАНОВИЛИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ

Напередодні Нового року в селах Клітчин та Калинівка Левківської сільської ради біля місцевих будинків культури депутат Житомирської районної ради Анатолій Давидов втілив ідею встановлення дитячих ігрових майданчиків.

IMG_5736

IMG_5752

– Так сталося, що ми зустрілися з депутатом Житомирської обласної ради Русланом Павлюком, заступником голови Житомирської районної ради Олегом Білецьким, депутатом Житомирської районної ради Василем Козелом і обговорили питання встановлення за депутатські кошти спочатку одного ігрового дитячого майданчика, однак коштів вистачило на спорудження аж двох. Жодна наша ініціатива не має значення, якщо вона не має підтримки мешканців, тому щиро дякую колегам-депутатам та сільському голові Олександрові Окочі за підтримку, – сказав Анатолій Давидов.

IMG_5765

IMG_5802

IMG_5804

І батьки і діти не приховували радості. Мешканці Клітчина та Калинівки  подякували депутатам та сільському голові за турботу про дітей.

24 грудня у Клітчині та Калинівці для місцевої дітвори відбулося свято до дня святого Миколая та Нового року, яке організувала Левківська сільська рада спільно з депутатом районної ради Анатолієм Давидовим. Задоволена малеча, дитячий сміх та океан позитивних емоцій надовго залишаться в пам’яті  батьків. Та головне, щоб піднесений настрій  і атмосфера свята не полишали дітей ніколи.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.