Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ЩО ШУКАВ «РЕВІЗОР» В ОЛІЇВСЬКІЙ ШКОЛІ?

У жовтні цього року в різні районні інстанції надійшли заяви від громадської організації «Ревізор», яка зареєстрована в Києві, про те що, в Оліївській школі відбувається якісь дивні речі: начебто  в підвальному приміщенні школи  досі зберігається «ленінська кімната», де проводяться уроки з пропаганди тоталітарної ідеології, що школярів примушують до праці на земельній ділянці, де вони, як кріпосні, садять картоплю, що дітей примушують в їдальні мити  каструлі та пательні…

Хто є автором цього наклепу з’ясувати не вдалося, Д. Філон, котрий підписався під зверненням, як голова громадської організації «Ревізор», зазначив, що їм начебто на «гарячу лінію» надійшла скарга.

Дивно, що фактично анонімне звинувачення, яке надійшло в поліцію, до сільської ради та районного відділу освіти,  перевірялося на предмет достовірності. Зрозуміло, що ці абсурдні опуси не знайшли підтвердження.

Директор Оліївської ЗОШ І-ІІ ступенів  Олександр Шевчук пояснив:

шевчук

– Колективу школи було прикро, що на них хтось незрозуміло з яких мотивів вилив стільки бруду. Це відбувалося під час виборів до Оліївської ОТГ, можливо, хтось з кандидатів таким чином вирішив звинуватити місцеву владу в якихось гріхах. Перевірки, що відбулися,  нічого не підтвердили.

У нашій школі демократична атмосфера, де працює гарний колектив. У нас налагоджена співпраця з батьками, і якщо виникають якість непорозуміння, ми їх публічно вирішуємо.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.