Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЛИ ОФІС ОБ’ЄДНАННЯ «ЯВОРИНА»

У Радомишлі відкрили офіс осередку Об’єднання українок «Яворина». Яворинки активно збирають і пакують допомогу військовим на передову, допомагають людям з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям, сиротам, одиноким стареньким.

В офісі ЯВОРИНИ (2)

В офісі ЯВОРИНИ (4)

Дедалі частіше, за словами яворинок, сюди приходять радомишляни за підтримкою, порадою, а також з бажанням допомогти.

Члени об’єднання роблять все з  неабияким ентузіазмом, своїми силами й силами небайдужих людей.

«Все почалось з червня 2014 року. Якось сиділа у свободівському офісі, і от заходять до мене люди, кажуть, що хочуть передати речі на фронт, бо чули, що ми відправляємо. Я завагалася, бо ж доти ми відправляли посилки лише від родичів і друзів, але відмовити не змогла: вони не мали більше до кого звернутися і привезли багато речей, яких хлопці на фронті сильно потребували. Тоді все й закрутилось. Офіс став справжнім волонтерським пунктом. Відтоді зупинитись ми вже не в силах», – розповідає Наталія Черняєва.

Яворинки вдячні всім радомишлянам, які долучаються до допомоги, а також житомирським волонтерам, з якими співпрацюють вже довгий час

«Ми запрошуємо завітати до нашого офісу не тільки тих, кому потрібна допомога, а й тих, хто має бажання допомагати іншим. Чекаємо вас з гарними ідеями, які разом будемо втілювати в життя. Працює офіс з вівторка до четверга з 10 до 14 години», – зазначає Таїсія Василюк.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.