Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

КОЛИШНІ ВІЙСЬКОВІ ПРОЙШЛИ ПЕРЕПІДГОТОВКУ ЗА ПРОГРАМОЮ НАТО-УКРАЇНА

Реформування Збройних Сил, яке проводиться Міністерством оборони України, породжує соціальні питання, пов’язані з адаптацією до нових умов життя та діяльності громадян, звільнених у відставку або у запас з військової служби. Більшість військовослужбовців, які залишили Збройні Сили, перебувають в працездатному віці і мають високий освітній рівень. Вони готові реалізувати свій потенціал в цивільних умовах, але в багатьох випадках освічені та працездатні громадяни, залишаючись не працевлаштованими, попадають в групу соціального ризику.

5 (5)

Вирішення ситуації, яка склалася в результаті реформування Збройних Сил України, потребує вагомих зусиль та ефективних дій з боку уряду країни. НАТО надає підтримку Україні у виробленні стабільних та ефективних програм, спрямованих на соціальну адаптацію військовослужбовців, звільнених у відставку або у запас, а також включених в план звільнення зі Збройних Сил України (в т.ч. демобілізованих учасників АТО). Однією з таких програм є  програма НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців. Відповідно до мети програми, діяльність Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації включає перенавчання на цивільні спеціальності осіб, звільнених з лав Збройних Сил України, та надання допомоги у їх профорієнтації та пошуках роботи.

В 2006-2013 роках за умов фінансування Трастовим фондом НАТО «Партнерство заради миру» Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації» перепідготовку на 500-годинних курсах  пройшли 2129 осіб, а 1139 осіб успішно працевлаштовані за допомогою центру.

У 2007-2017 роках Хмельницький центр за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців організував перепідготовку 732 особам на 350-годинних курсах та 30 особам на 100-годинних курсах.

18  грудня в клубі військової частини А-1435 відбулася урочиста церемонія закінчення регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за напрямом підготовки «Менеджмент» в смт Озерне Житомирського району. Свідоцтва та сертифікати отримали 26 слухачів регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за напрямом підготовки «Менеджмент».

Представник Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації по Житомирській області Андрій Жданов зазначив:

– Наших випускників із задоволенням працевлаштовують, адже під час проходження курсів вони отримують сучасні знання і можуть успішно конкурувати  на ринку праці.

Цього ж дня відбулися установчі збори, присвячені початку навчання 26 слухачів регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за напрямом підготовки «Менеджмент».

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.