Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЛИ АПТЕЧНИЙ ПУНКТ “ПЕРВОЦВІТ-ФАРМ”

18 грудня у приміщенні Житомирської центральної районної лікарні відкрили аптечний пункт “Первоцвіт-фарм”.

Директор ТОВ “Первоцвіт-фарм” Микола Максимович Поліщук зазначив, що в нинішніх умовах за відсутності в Україні страхової медицини мережа “Первоцвіт-фарм” працює над доступними цінами і планомірно знижує націнки на ліки в своїх аптеках.

– Питанню доступних цін ми приділяємо особливо велику увагу, вважаючи це нашою соціальною відповідальністю, – сказав М. Поліщук. – Принцип нашої роботи: система контролю якості та цінова політика, які розраховані на високий рівень обслуговування клієнтів.  Уже чотирнадцять років наша компанія працює на теренах Житомирської області, ми зареєстровані в Житомирському районі, де сплачуємо щорічно до двох мільйонів гривень податків.

Після того, коли центральну районну лікарню очолив Тарас Дмитрович Собко, ми провели перемовини про відкриття у приміщенні лікарні аптечного пункту. Вдячні за сприяння голові Житомирської районної ради Сергію Григоровичу Крутію, який з розумінням поставився до цього питання, він висловився за те, що ліки мають бути якісними й доступними.

Для потреб лікарні ми передали безкоштовно 12 тонометрів та імобулайзер. Сподіваємося на гарну співпрацю з лікарнею. “Первоцвіт-фарм” підтримує також соціальні проекти з підтримки АТОвців, сиріт,  малоімущих.

Головний лікар Житомирської центральної районної лікарні Тарас Дмитрович Собко:

– Відкриття аптечного пункту “Первоцвіт-фарм” , я впевнений, позитивно вплине на обслуговуванні відвідувачів лікарні. Адже конкуренція завжди сприяє зниженню ціни на медикаменти, монополіст ніколи не запропонує вам чесну ціну. “Первоцвіт-фарм” – третя аптечна мережа, яка почала працювати в районній лікарні. Той, хто запропонує якісні ліки за нижчою ціною, приверне до себе клієнтів.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.