Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

«ЗА НАМИ ДЕРЖАВА, ЗАКОН І СПРАВЕДЛИВІСТЬ…»

Навіть після рішення Рівненського апеляційного господарського суду, який визнав законною передачу єдиного майнового комплексу, яке перебувало в оренді ПАТ «Головинський граніт» в державну власність ДП «Головинський кар’єр», колишні орендарі не хочуть заспокоїтися. Гранітний промисел, яким вони займалися останні роки, не дає їм спокою. Скільки збитків було нанесено державі внаслідок їхньої діяльності, мають встановити правоохоронні органи. Масштаби розкрадання та руйнації просто вражають.

Саме після згаданого судового рішення в соціальних мережах почали активно поширювати інформацію щодо знищення залізниці Головинський кар’єр – Горбаші, звинувачуючи в ньому нинішнє керівництво ДП «Головинський кар’єр». Цікаво, що “боти” черняхівського розливу добре обізнані у справах Головинського кар’єру, проти одного з них відкрито кілька кримінальних справ якраз за  активну “діяльність” довкола головинського гранітного клондайку.

Так, зокрема  22 листопада на Facebook дехто Юрій Малашевич закидає: “Викрадено біля 1 кілометр рейс. Хто сьогодні заробляє мільйони на пограбуванні народної власності, яке створювалося кропіткою працею та  стараннями минулих поколінь жителів району?”

Бачите, як патріотично! За державу Юрію Малашевичу прикро, що «якісь» негідники грабують народне майно.

І тут одразу виникають знайомі коментатори: місцевий підприємець Олександр Свірчевський, який додає: “Кожен піклується про свій гаманець. Горбань справно носить мзду…”, а  наступний фейсбуківець адвокат Андрій Евін продовжує: “Так чому ж Горбаня, якщо не за крадіжку то службову недбалість (халатность) 367 КК України наші нові поліцаї за хобота не притягнуть…”

Як зрозуміли, ця  інформація спрямована проти виконуючого обов’язки директора державного підприємства «Головинський кар’єр» Федора Івановича Горбаня, який очолив підприємство лише на початку цього року, коли Головинський кар’єр повернули з незаконного користування державі.

Ви запитаєте, що об’єднує цих “борців” за народне добро?

Пояснимо.

Юрій Малашевич на минулих виборах до місцевих рад був обраний депутатом Черняхівської районної ради від “Свободи”, у вересні 2016 року його вигнали з цієї партії, скласти депутатський мандат Ю. Малашевич не захотів, після чого він опинився у фракції Батьківщини Черняхівської районної ради, хоча на сайті райради  вказується, що він член партії “Свобода” (?). Як кажуть: фігаро тут, фігаро там!

Олександр Свірчевський, місцевий підприємець, який свій бізнес в сумнівний спосіб розкрутив на Головинському кар’єрі, нині очолює Черняхівську районну організацію партії “Батьківщина”. На сьогоднішній день він є одним з найкрупніших акціонерів ПАТ “Головинський граніт” після Яцука Ігоря.

Адвокат Андрій Евін представляв інтереси ПАТ “Головинський граніт”, зокрема  в Рівненському апеляційному господарському суді. Представників ДП «Головинський кар’єр», які виступали за повернення єдиного майнового комплексу Головинського кар’єру у державну власність,  він називав “бидлом”, «холопами» тощо.

горбань (2)

– Коли всі справи програні, ці люди вирішили дискредитувати мене, розповсюджуючи про мене нісенітниці, вигадують бозна-що, – говорить виконуючий обов’язки директора ДП «Головинський кар’єр» Федір Іванович Горбань. –  Залічничну колію Головинський кар’єр – Горбаші, про яку  йдеться,  розтягували ще за часів керівництва акціонера Яцука І. П., голови правління Панасенко І. Б., головного інженера Гетьмана В. В., до діяльності яких мав безпосереднє відношення і О. Свірчевський. Вони розгорнули проти мене брудну інформаційну кампанію, яку тиражують адвокат Андрій Евін та «журналіст» Юрій Малашевич. Але кожен житель смт Головине вже добре знає,  хто був  причетний до звільнення  сотень людей, які  заробляли собі тут на хліб, коли дехто «набивав» собі кишені. Люди Януковича, які «сиділи» в Головине та інших кар’єрах Житомирщини на гранітному бізнесі, мали намір приватизувати усі довколишні надра,  і коли я став їм заважати, мені почали конкретно погрожувати, а сьогодні проти мене запускають різні фейки, обливають брудом.

Щодо залізничної дороги наведемо факти.

На адресу Регіонального відділення Фонду державного майна України по  Житомирській області надходило звернення ДП «Головинський кар’єр» від 29. 06. 2017 №151 щодо залізничної колії довжиною 13,6 км, яка входить до складу цілісного майнового комплексу державного підприємства, яка не експлуатується з 2012 року. Підприємство повідомляло, що протягом тривалого часу відбуваються розкрадання залізничної колії, що підтверджується відкритими кримінальними впровадженнями.

Так, слідчим управлінням УМВС в Житомирській області здійснювалось досудове розслідування кримінального провадження №12014060330000094, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще 04. 06. 2014 року, за вчинення злочину – незаконного заволодіння та пошкодження під’їзної (залізничної) дороги, яка є об’єктом державної власності та входить до складу ЄМК ДП «Головинський кар’єр». На даний час справа перебуває у суді.

Також ДП «Головинський кар’єр» заявами від 04. 05. 2017 року та від 02. 06. 2017 року зверталось до Головного управління Національної поліції Житомирської області після чергових фактах розкрадання залізничної колії між с. Дівочки та смт Черняхів.

Слідчим відділенням Черняхівського відділення поліції проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017060310000173 від 04. 05. 2017 року та від 02. 06. 2017 року   за ознаками злочину, передбаченого ст.185 ч. 1 КК України.

Про вказані факти Регіональне відділення Фонду державного майна  в Житомирській області  листом від 04. 07. 2017  року № 03/2133 повідомляло Фонд державного майна України.

  1. 11. 2017 року при черговому обстеженні охороною підприємства на чолі з головним інженером Захарчуком А.Г. залізничної колії було виявлено двох зловмисників на автомобілі, які займались розкраданням залізничного полотна. Вже наступного дня, 24 листопада, керівництво ДП «Головинський кар’єр» виявило демонтовані ділянки залізничного полотна та кріплень, які були підготовлені до вивозу. В. о. директора ДП «Головинський кар’єр» Горбань Ф. І. звернувся із заявою до т. в. о. начальника Черняхівського відділення поліції Левандовського В. Л.

Це для необізнаних, щоб зрозуміли,що після того, як Федір Горбань очолив ДП «Головинський кар’єр»

Інформація для черняхівських «ботів».

Сьогодні в суді розглядається справа за позовом Фонду державного майна до ПАТ «Головинський граніт» щодо нанесення збитків державі на понад 7 мільйонів гривень, йдеться й про залізницю, яку за час керівництва акціонера Яцука І. П., голови правління Панасенко І.Б., головного інженера Гетьмана В.В. було розукомплектовано на майже 90%, близько 500 м/п рейок «зникло», що підтверджено в акті ТОВ НВО «Українські транспортні системи». І це тільки початок серйозних судових справ проти горе-орендарів, яких так зухвало представляє «підприємець-політик» Олександр Свірчевський та адвокат Андрій Евін.

Працівники ДП «Головинський кар’єр» переконані: «ЗА НАМИ ДЕРЖАВА, ЗАКОН І СПРАВЕДЛИВІСТЬ…».

 

Петро ТАРАСЮК,

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.